Şimdi Ara

İmdaaaaaaaattt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar karspersky'nin 6.0.0.299 versiyonunu kullanıyorum (antivirüs) ve bilgisayarım kilitleniyor bu programı kullanınca..3 senedir kaspers kullanıyorum ilk defa başıma geliyor kilitlenmenin kasperskyden olduğuna eminim çünkü kapatınca herşey normale dönüyor..geçen günde yazmıştım ama bi cevap alamamıştım..yardımlarınızı bekliyorum..

• muhtemelen bir zararlı yazılım kendini silmeye karşı korumaya almış. bence sen güvenli kipte açıp "high" ayarlarla bilgisayarını tarat. olmadı kaspersky i sil yeniden kur
  • Başka bir programla çalışınca bilgisayarı zorluyor da olabilir. Yeni kurduğun bir şeyle belki..
  • proğ. açın.
    scan seçeneğlerind start windows seçeneklerine bakacaksınız, orada boot scan vs var hepsini pasif yapın ok.
    sonra bakın bir yanlışlık söz konsusu varmı diye
  • Teşekkür ederim arkadaşlar bi deneyeyim..
  • Kaspersky yapabiliyor bazen bende önceden kullanıyordum sorunsuzdu ama kaybettim kullandığım cdyi internetten indirdim yükledim bilgisayarım arada reset atıyor muhtemelen ondan bende kaldırdım bakalım olacak mı inşallah ondandır.Birde power supply da resete yol açabiliyor yeterli olmadığı zaman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.