Şimdi Ara

iMac takas düşüncesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,geçen gün malum sitede imac bakarken bir ilanla karşılaştım,ve size danışmak istedim.iphone ile takas yapabileceğini söylüyor. sizce 5s 16 gb ile takas edilir mi. bilgisayarı sadece müzik işleri için kullanacağım.

ürünün özellikleri:
    21.5 inch
    İşlemci 3,06 GHz ıntel core i3
    Bellek 4 GB 1333 MHz DDR3
    Grafik Ati Radeon HD 4670 256 MB
    Depo 500 GB

kozmetik olarakta oldukça iyi durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man in the box -- 29 Ocak 2015; 0:20:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: man in the box

Arkadaşlar merhaba,geçen gün malum sitede imac bakarken bir ilanla karşılaştım,ve size danışmak istedim.iphone ile takas yapabileceğini söylüyor. sizce 5s 16 gb ile takas edilir mi. bilgisayarı sadece müzik işleri için kullanacağım.

ürünün özellikleri:
    21.5 inch
    İşlemci 3,06 GHz ıntel core i3
    Bellek 4 GB 1333 MHz DDR3
    Grafik Ati Radeon HD 4670 256 MB
    Depo 500 GB

kozmetik olarakta oldukça iyi durumda

bence takas edilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edilir upgrade edilip bir canavara dönüşebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üste 200 tl para istiyor,şu telefonla yaptığım işi eski telefonum ip 4 ilede yapabilirim. upgrade olarak nasıl bi modifikasyon önerirsiniz peki?
  • Ram ≥ 8 GB olmalı.

Dvd sürücü çıkartılıp yerine SSD eklenmeli.

Yosemite yüklenmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 30 Ocak 2015; 19:59:57 >
  • xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    Cihazda yosemite yüklü fakat,sanırım son işletim sistemi upgradelere izin vermiyor diye duymuştum. SSD
  • quote:

Orijinalden alıntı: man in the box

Cihazda yosemite yüklü fakat,sanırım son işletim sistemi upgradelere izin vermiyor diye duymuştum. SSD

Hiç alakası yok. SSD ve Yosemite kullanıyorum. Trim açık. Hiçbir problem yok.
  • ben olsam takas etmezdim çok eski bir pc daha performanslı bir makina 1000tlye toplanabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.