Şimdi Ara

Ilk Oyun Proglemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • günaydın beyler, ilk oyuna girdiğimde sürekli donma bitmeyen fps drop seslerin karışması gibi problemler yasıyorum ama sadece ilk mapte oluyor harita zor Yükleniyor mousedan dogru sal sol yaparken bile kasıyor, sonraki maplerde bi sıkıntı olmuyor bu olay bilgisayarı kapatıp açıncaya kadar böyle devam ediyor, ekran kartım ve işlemcim fena degil 100-140 arası fps alıyorum ayarlar very highda o yönden bi sıkıntı olduğunu zannetmiyorum, bilgisayardan motor sesi gibi cok şiddetli bi ses gelmeye başladı ilk açarken 5 dakika falan geliyordu sonra kasayı açıp içini temizledim açarken gelmiyor da arada sırada bi 10 saniyelik cızırtı yapıyor hala onunla falan alakalı olabilir mi diye düşündüm sıkıntı nedir pek anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• proglem değildir o proglem olsa duramazsın
  • Fanları temizle iyice ses onlardan geliyodur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheOdennnn

Fanları temizle iyice ses onlardan geliyodur

hocam bütün fanları temizledim 3 tane fan vardı açtım içini silmeyi bırak süpürdüm bile hala yapıyor o sesi, bilgisayarın vadesi kasa olarak dolmadı daha eminim sorun nerede anlayamadım, RAM bayagi kötü ondan olabilir mi bu ilk map olayı Kasadaki sesi bilemiyorum da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram eskiyse ondandir bende eski ramle oynarken basta kasiyodu sonra düzeliyodu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasayı yan yatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uc yorumdan ikisi bos. (Bu yorum dahil)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de launcheri açıp ıd şifre yazdıktan sonra bi kitleniyor pc.İlk açışta oluyor sonra launcheri kapatıp açınca vs olmuyor.Sorun ne olabilir.Pc tamamen kilitleinyor
  • o zaman ilk maçını botlara karşı oyna ki sıkıntı olmasın bil. ısınındacaya kadar :D
  • bende de eskiden laptop açıldığında fan çalışmıyordu ısınıp kapanıyordu oyunun ortasında sonradan farketmiştim acaba güncellemeden dolayı otomatik mi kapanıyor diye neyse sonradan düzelttim konuya gelecek olursam oyunun sesleri kasma yapıyor onları kapatmayı dene keza grafikleride düşürmeyi deneyebilirsin bir maçlığına
  • İlk maçı hep botlarla oyna o zaman hem ısınırsın sonraki oyun perf
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.