Şimdi Ara

İlk laptopum olacak önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk laptopumu alacağım. Oyun oynamak için ps3'üm var. Alma amacım genel gündelik kullanım fotoğrafçılık hobim olduğu için arasıra photoshop, word excel kullanırım

Nasıl bir bilgisayar almalıyım önerileriniz ne olur ?

notebooklar ultrabooklar ve macbookları araştırıyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Genel kullanım için olacağından uzun süre kullanabileceğim sorun çıkarmayan ve mümkünse şık görünümlü metal görünümlü ısınmayan pc olması tercihim. birde eğer olabilirse 5.1 sisteme bağlamak için s/pdif bağlantısı olması tercihim

Önerilerinizi ve sebeplerini yazarsanız çok sevinirim

• Photoshop demesen ilk notebook için Toshiba Satellite NB10t-A-101 Touch (W8) al , yanında ofis de hediye geliyor. Gayet iyi internet , excel word için. Ancak photoshop deyince minimum 15.6 inch ve HD gerekir. Biraz bilgi verin fiyat sınırı, ne kadar yoğun kullanacaksınız, başka hangi programlar ve ağırlık önemli mi ?
  • Çok ağır kullanmam belki başlarda ama geliştirmek isterim kendimi. En az i5 olsa daha uzun süre gider sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasa kalitesi, şıklığı, teknik servisi sorunsuz ve hızlı.. performansı yüksek 750m ekran kartı var, hem iş için hem oyun oynamak için hem de göze hitap eden bi model..

Asus N550JV-CN127H i7-4700HQ 2.4GHz 16GB 1TB 4GB GT750M 15.6 Windows 8
    http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-n550jv-cn127h-notebook-pmu276088
  • gerçekten güzel ama fiyat biraz yüksek geldi benim için
  • bana kalırsa güncelik işlemler için bu model işinizi görür
    hem rahat taşıma hemde ssd akımındna hızlıdır daha iyi performans alırsınız

http://www.notebookadresi.com/samsung_ativ_book_9_lite_np905s3g-k01tr_ultrabook?keyword=np905
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirer1

Photoshop demesen ilk notebook için Toshiba Satellite NB10t-A-101 Touch (W8) al , yanında ofis de hediye geliyor. Gayet iyi internet , excel word için. Ancak photoshop deyince minimum 15.6 inch ve HD gerekir. Biraz bilgi verin fiyat sınırı, ne kadar yoğun kullanacaksınız, başka hangi programlar ve ağırlık önemli mi ?

çok yüksek fiyatlara çıkmak istemiyorum ama 2000 en maksimum sınırım olur zorlarsam. Ne kadar yoğun kullanacağımı bilmiyorum şu anki masaüstüm pentium4 photoshopta ufak çalışmalarıma izin veriyor. alınca geliştirmeye çalışacağım kendimi. bunun yanında belki sony acid ve sibelius vs gibi müzik programlarıda kullanabilirim. Office var sonrasında zaten malum. office kırılamıyormu win8 de? birde usb 3.0 olsun isterim geçen hafta sandisk extreme usb flash disk aldım onunla uyumlu çalışsın isterim

• Başka öneri ve yorumlar varmı arkadaşlar?

• Önerisi olan yokmu arkadaşlar

• Bu hafta sonu alacağım öneri yokmu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.