Şimdi Ara

Ilk kür günlüğüm (BULK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2 hafta sonra ilk kurume girecegim suan haftada +300 kalori olarak beslenmemi arttiriyorum küre basladigimda vucudumu ve her 5 gunde vucudumu guncel olarak sizlerle paylasacagim umarim ilginizi ceker. Edit: Kullanacaklarımın ismini kaldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agonized -- 31 Aralık 2016; 12:2:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip.
  • ben kolay girsin diyorum.ve mümkünse kullandığın ilaçların ismini buradan yazma.insanlar gaza gelip alabilir,elinde patlatabilir.ve senden bir isteğim var.eğer kürden önce testo ölçtürdü isen ve kür sırasında testo seviyeni atabilir misin foruma?
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Uyarın için teşekkürler. Ölçümleri en kısa zamanda yaptıracağım testosteron seviyesi düşecek merak ettiğin o ise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.beslenme,antreman prog.,boy ve kilonuzu da belirtirseniz daha guzel olur
  • Takipp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ako07

Takip.beslenme,antreman prog.,boy ve kilonuzu da belirtirseniz daha guzel olur

Yukarıdakilere ek ne kadar süredir spor yaptığınızı belirtirseniz sevinirim.
    Yani kürsüz ne ilerleme olur kür ile ne kadar ileri gidebiliyorsunuz bunu muhakeme ederiz.
  • Kürden önce ve kürden sonra gibi before - after ss'li güzel olur .Bir ay aralıklarla fotoğraf atabilir misin ?
  • 8 hafta mı 12 haftamı gireceksiniz hocam? takipteyim.
  • Ne kullanıcağını yazsaydın keşke
  • Lentus kullanıcısına yanıt
    #Takipteyiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.