Şimdi Ara

İlk İzlenim - Xbox Elite Wireles Controller (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konsolcu adam böyle alengirli işleri sevmez basit şeylerden hoşlanır o yüzden Talha nın da dediği gibi e-spor oyuncuları için için tasarlanmış cihaz. Fiyatı fazla diyenler sizin için tasarlanmadı zaten.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • konsollar abd de 399 dolar değil miydi? baya uçukmuş gerçekten.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • alt 4 triggerlar el kordinasyonunu geliştirmek için çok çok iyi sadece e-sporcular için değil cerrahlar gibi ince karmaşık el işçiliği yapanlar için de yetenek geliştirme açısından ideal :)
  • Ben ps4 alacaktim,bu cikinca sirf bu yuzden xbox one siparis ettim,bakalim bekliyorum,ben avrupadayim ucuzluk oldu,130 euroya aldim,bencede pahali ama buna deger mi bence deger:) Dehseti vahset olmus cünkü,konsolun en önemli kismi kontroller bu yuzden konsol tercih edilir.
  • video değilde ben söylemlere takıldım.

Güzel kardeşim tanıtım yapıyorsunuz herşey iyi güzel.

eksbaks diyorsun arkasından elit diyorsun. madem ingilizce biliyorsun, kelime okuyuşlarında sorun yok niye yarısı Türkçe yarısı İngilizce söylüyorsunuz. Aynı şekilde bir etkinlikten bahsederken ismini Türkçe okuyorsan geri kalan yerlerini de Türkçe oku.

Videolarda bunu çok yapıyorsunuz. Rica ediyorum ya tam İngilizce yapın ya tam Türkçe. Böyle damalı eşşek gibi oluyor.
  • İyimis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.