Şimdi Ara

ilk Dereceli Oyunumu Kazandım Ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk dereceli oyunumu kazandım ama midde karşıma gelen leblanc plat 3 benim daha ilk ranked maçım pasif kalarak ve sağolsun jungumuz lee sayesinfe verdiğim kadarda kill alarak iyiydim ama benim daha ilk ranked maçım karşı takımda plat 3 var eşleştirme sistwminin saçmalığımı yoksa sürekli karşıma platlar falan gelebilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mmr'ı düşüktür yada geç saatlerde attıysan eşleştirmede öyle şeyler oluyor silver oyunlarına gold plat falan gelebiliyor.
  • ya çok geç girdin ya da çok erken girdin unranked adama plat gelmesi çok normal değil
  • Mmr ne yav :D daha yeni attım işte biteli fazla olmadı bende şaşırdım plat 3 ü görümce moralim bozulmuştu neyse Allahtan aldık maçı da bi daha gelmez inşallah :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes__38 -- 7 Temmuz 2014; 1:42:43 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes__38

Mmr ne yav :D daha yeni attım işte biteli fazla olmadı bende şaşırdım plat 3 ü görümce moralim bozulmuştu Allahtan aldık maçı da

Adamın gizli elosu çok düşüktür yani o yüzden sizle eşleşiyoda olabilir.
  • Öğle saatlerinde atarsan karşına unranked kişiler gelebilir.Ama dikkat et sinir hastası olma çünkü küçük yaştaki çocuklar geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaddleP

mmr'ı düşüktür yada geç saatlerde attıysan eşleştirmede öyle şeyler oluyor silver oyunlarına gold plat falan gelebiliyor.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.