Şimdi Ara

İlk defa xbox 360 oynadım . görüşlerim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 aylık ps3 sahibiyim hayatımda hiç yakından x360 görmemiştim dün bi cafede gördüm hemen denemek istedim dirt 3 oynadım valla x360 kolu çok ele oturuşu çok şahaneydi ama tuşlar hakkında aynı yorumu yapamayacağım sanki mouseyi tıklıyormuşum gibi oldum ayrıca d-pad da hoşuma gitmedi görüntü olarak yorum yapamayacağım projeksiyon cihazında oynadığım için birazda ışık vardı.ama genel olarak beğendim belki bi tane alırım.

• Al nolur
  • Mouse tıkalaması şeklindeki tuş sayısı sadece iki tane. RB ve LB. Onları da pek kullanmıyorsun oyun oynarken. Nadir kullandığın tuşlar.

Silver Gamepad alırsan onda Dpad dönüşebiliyor mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 23 Eylül 2011; 21:17:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Mouse tıkalaması şeklindeki tuş sayısı sadece iki tane. RB ve LB. Onları da pek kullanmıyorsun oyun oynarken. Nadir kullandığın tuşlar.

Dönüşebiliyor derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucak62

quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Mouse tıkalaması şeklindeki tuş sayısı sadece iki tane. RB ve LB. Onları da pek kullanmıyorsun oyun oynarken. Nadir kullandığın tuşlar.

Dönüşebiliyor derken?

Hem orjinal gamepaddeki gibi hem ps gamepadindeki gibi kullanilabiliyor.Donduruluyor dpad kismi.

• İzle
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhaKafasıYarıldi

2 aylık ps3 sahibiyim hayatımda hiç yakından x360 görmemiştim dün bi cafede gördüm hemen denemek istedim dirt 3 oynadım valla x360 kolu çok ele oturuşu çok şahaneydi ama tuşlar hakkında aynı yorumu yapamayacağım sanki mouseyi tıklıyormuşum gibi oldum ayrıca d-pad da hoşuma gitmedi görüntü olarak yorum yapamayacağım projeksiyon cihazında oynadığım için birazda ışık vardı.ama genel olarak beğendim belki bi tane alırım.

sorma o dpad berbat.. ama tampon tuşları padin işlevselliğini korumakta önemli bir etken. ps3 padini nasıl tutuyosun bilmiyorum ama genelde xbox'ı başparmak ve işaret parmağı kullanarak tutuyorlar. işaret parmağın ucu tetikte ikten orta-kök kısımları ile tampona basıyosun, mouse tuşu yapısı olmasaydı bunu gerçekleştiremezdin, 3 parmak tutuşda inan pad'e olmuyor, çok denedim ama olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhaKafasıYarıldi

2 aylık ps3 sahibiyim hayatımda hiç yakından x360 görmemiştim dün bi cafede gördüm hemen denemek istedim dirt 3 oynadım valla x360 kolu çok ele oturuşu çok şahaneydi ama tuşlar hakkında aynı yorumu yapamayacağım sanki mouseyi tıklıyormuşum gibi oldum ayrıca d-pad da hoşuma gitmedi görüntü olarak yorum yapamayacağım projeksiyon cihazında oynadığım için birazda ışık vardı.ama genel olarak beğendim belki bi tane alırım.

Bence o çok daha iyi, belki kullandğın kol internet cafede pek düzgün kullanılmadığından hasar görmüştür. Buda bi ihtimal
  • Bu silver gamepad ler yeni slimlerdeki modeller mi, yoksa ayrıca mı almak gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Bu silver gamepad ler yeni slimlerdeki modeller mi, yoksa ayrıca mı almak gerek?

Slimlerden normal gamepad çıkıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

quote:

Bu silver gamepad ler yeni slimlerdeki modeller mi, yoksa ayrıca mı almak gerek?

Slim'e özel normal gamepad çıkıyor. Siyah elite gamepadi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

quote:

Slim'e özel normal gamepad çıkıyor. Siyah elite gamepadi değil.

Bende öyle demek istedimde pek açıklayıcı olamamışım :) Demek istediğim slimden çıkan gamepad in d-pad inin dönmediğiydi.Elite'den tek farkı kulaklık giriş kısmının ve şarj giriş kısmının mat değil parlak olması..

• eğer dövüş oyunu falan oynayacaksan benden söylemesi(mortal kombat hariç) arcade sticksiz olmaz. Yani oynarsın gene de online'da deli olur insan. Padle falan olacak iş değil çünkü. Bunun dışında pad'i yoğun kullanan ve eksisini hissedeceğin oyun aklıma gelmiyor.
  • AhaKafasıYarıldı maus tıklaması derken PS3 te ki falan den daha rahat basılıyo mu demek istedin ? bende X360 alıcamda o yüzden soruyorum.
  • X360 alın hiç pişman olmayacaksınız
  • Öyle bir ortamda XBOX 360 'ı Kinect ile denemeniz lazımdı. Yok muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Definitive©

Öyle bir ortamda XBOX 360 'ı Kinect ile denemeniz lazımdı. Yok muydu?

İmzanız kurallara uymuyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.