Şimdi Ara

İLK DEFA UYDU ALACAM YARDIM LÜTFEN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çanaklara ve kuruluma?
    Recievere ne kadar para harcanıyor?

bi de nelere dikkat etmeliyim. teşekkrüler.
    next modeli gördüm 2000x ci 250 YTL işimi görür mü?

• hocam 100 milyondan başlıyor 450 euroya kadar receiverler var çanak antenler 40-50 den başlıyor lnb ler 12-20 ytl arası ama şu anda yazılım devri bitti gibi tabii 450 euroluk card sharing li cihaz almazsan zaten genelde onlarda aylık üyelik falanda var çok pahalı ama dediğin gibi bence next alanındaki en iyi cihaz o fiyata 250ylt receiver+100ytl çanak+30ytl lnb+5ytl disecq bunları aynı yerden alırsan kurulumu ücretsiz yaparlar zaten sorunsuz izlersin bence digital uydu kabloludan çok daha iyi şu an için yazılım açısından durgun olsada düzeleceğini umuyorum
  • ortalama bir receiver ve iki çanak, lnb, kurulum vs komple ortalama 350-400 ytl civarında bir bütçe ayırman gerekir
  • eyvallah. saolun
  • ben lnb+90lık çanak+receiver+20metre kabloyu 150ye almıştım.şimdi uyducuların önünden geçerken bakıom hala 150ye yapanlar var.turksatta 146 kanalı yakalayabiliyorum.bunların 90-100 kadarı izlenebilir.diğerleri reklam kanalları falan.ayarlamasıda kolay sayılır.herhangi bi zorluğu yok.
  • Dostum bende geçen hafta aldım çanak yaklaşık 1 hafta araştırdım sonunda NEXT YE 2000 X CIS PLUS yeni kasa GÖMÜLÜ KART OKUYUCULU+2MODÜL GİRİŞLİ DİJİTAL UYDU ALICI 'sını, tek çanak, Lnb ve de kurulum dahil 295 milyona aldım. Tavsiye ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_8731234/tm.htm
  • bence 90 cm lik tek çanak ve motorlu bir sistemi düşün derim ama eğer paran varsa çanağı büyüt böylelikle hispasat ve thor uydusunu seyredebilirsin ama 90 cm çanak ile de baya bi uydu seyredersin , receiver olarak Next öneririrm ha birde pozisyoner almayı unutma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.