Şimdi Ara

## İlk DDR-4 Bellekler 2009 Yılında ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İkinci grafikde 3200'mü yazıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum benim işlemci bile 3000'de çalışyor
  • Teknoloji hiç durmuyor. ddr 4 için daa çok var. Ddr 2 ye daha geçmedim. Kulanım amacıma uygun olarak şimdilik sistemim bana yetiyor. Sisteminizi değiştirirken kullanım amacınızıda unutmayın.
  • CIKSIN BAKALIM DDR4 HA VAY BEEEEE
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

hem zorla satmıyorlar ister al ister alma ne yani

Anakart desteği sebebiyle "ister al, ister alma" durumu pek geçerli olamıyor.

Yeni işlemci --> yeni anakart --> yeni ekran kartı - yeni bellek vs. Sinir bozan bir durum.
  • 2011 den once ddr4 tutunamaz bu pıyada
  • bu böyle giderse playstation 3 almak şart olur bide uygun fiyata plazma buldukmu iyi olur
    oyunuda takas yöntemiyle çözeriz tıpkı eskiden atari kasetlerini takas yaptıgımız gibi

zaten ps3 te internet flim müzik video izleniyor

• RAM deyince gerçek hız ve değişiklik beklediğim adres rambus. Bkz PS3
  • eh iyi o zaman 2011'e kadar bekleyeceğiz. ddr2 den ddr4 atlarız artık. nefes aldırmıyorlar adama.
  • Zaten 2009'da ÖSS var, son 1 sene PC başında olmayacağım... Artık ÖSS'den sonra peder bey sözünü tutarsa DDR4 RAM, 4 çekirdekli işlemcili bir sistem...
  • bunlar hikaye ddr-1 ile ddr -3 arasında fark var mı sizce
  • quote:

Orjinalden alıntı: ddelphi

bunlar hikaye ddr-1 ile ddr -3 arasında fark var mı sizce

o kadarda deil arkadaşım yaw abartma lütfen
  • Var tabi hatta ddr 400 ile ddr2 arasında da performans farkı var.Ama bunlar iyice saçmaladı ddr4 neymiş daha ya DDR3 ü daha adam gibi görmedik ben bidaha böyle haberlere bakmıycam bunlar hep para tuzağı DDR2 nin nesi var yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: ddelphi

bunlar hikaye ddr-1 ile ddr -3 arasında fark var mı sizce

Hız farkı...

Bende 2 tane 1 GB DDR 400 RAM var (toplam 2 GB) ama neye yarar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

Gigabyte 2011'de çıkaracağı DDR5 destekleyen anakart hazırlıklarına başlamış olabilir. nVIDIA 512 bitlik 4 GB GDDR6 RAM'lere sahip ekran kartını aynı dönemde çıkaracağını duyuracak. Intel, AMD'nin Fusion teknolojisiyle çıkardığı işlemcilere karşı ColdFusion adını verdiği teknolojisini duyuracak.

512 çekirdekli CPU çıkacak. / Bunu millet almaya çalışırken, şakkkk ==> 1024 çekirdekli CPU duyurulacak.

512 Petabyte'lık HDD'ler duyurulacak. (Buna da artık belleklerdeki DDRx gibi birşey yaparlar...)

1024-bit'lik ses kartları çıkacak.

256X hızında yakabilen DVD-R'ler çıkacak. Tabi bu zamana kadar BluRay gibi üst teknolojiler yaygınlaşmış olacak.

DirectX12 çıkacak. Artık direk normal filmlere yapay zekalı silahlı adamlar ve can, silah, harita vb göstergeleri eklenip önümüze oyun diye sunulacak. DX12 ekran kartları DirectX12.1'i çalıştırmayacak.

..............................................................................

Şaka maka ben 2009 veya sonrasındaki yeni sistemimi planlasam iyi olur.

• yeni sistem planlasak nolcak , para tuzağından başka birşey değil, bunlar yüzünden millet eskiden 3 yılda bir sistem değiştirir di şimdi herkesi 6 ayda bir sistem değiştirmeye zorluyorlar.
  • desenize 2009'a kadar rahatım... 2 yıl ddr3'e devam bence hiç çıkmasın cuvalla para vedim ortada yine bişey yok...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.