Şimdi Ara

İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
6
Favori
11.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasarr35

hayırlı olsun hocam ben karambit fade i 1500tl ye zor sattım alıcı bulmada bıraz zorlanabilirsiniz biraz oynayıp satmak en mantıklısı bu arada piyasayı alıcıları falan degerlendirirsin.

Teşekkür ederim. Bakalım hayırlısı artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDeviLofDark

Stattrak sapphireler pahalandı resmi açamadım floatı da yazmamışsın aslında çok önemli değil float clean/perfect corner olması önemli. Dediğim gibiyse 2000+/- key ihtimali var belkide satmayı düşünürsen redditten PC aç. Bilmiyorsan PC için yardımcı olurum. Tabii orda profil paylaşmak zorunlu sen açsan bile ekleyenleri kabul etme. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim hocam.

Elden satmayı düşünüyorum. Olmadı yazdığın yöntemi denerim. O zaman yardımını alırım hocam.
  • Beyler inanmayın bu arkadaşları valve yolluyor bizi kasa açmaya teşvik ediyorlar. Sonrasında Negev arazi

Saka maka hayırlı olsun dostum zengin oldun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: algorithmaser

Beyler inanmayın bu arkadaşları valve yolluyor bizi kasa açmaya teşvik ediyorlar. Sonrasında Negev arazi

Saka maka hayırlı olsun dostum zengin oldun :)

Ne zengini hocam borçları ödeyeceğiz inşallah :D
  • özelden float yazar mısın, bir de köşesinin fotoğrafını atar mısın bana.Key ile değil nakit alabilirim ankara veya istanbul içi
  • Hayırlı olsun, çok güzel bir drop.
  • 16bin mi ediyor bu şimdi :D

• Hocam rank benim de mg2 mic varsa ekleyin oynayalim rek

Bir de hayirli olsun guzel gunlerde kullanirsiniz insallah

• ne yaptın sen aga
  • beyler genel olarak ocak-şubat 2016 üye tarihli kimseyle muhatap olmayın.

hayırlı olsun bu arada
  • Hayırlı olsun diyen arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Umarım sizlere daha güzel silahlar çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaliforniyum

Birçok arkadaşın dediği gibi sana tavsiyem amacı her ne olursa olsun forumdan veya dışarıdan ekleyenleri kabul etme. Ettiysen bile ne istediğini sor ve sonrasında sil veya yanına nickname ekle.

Bende dün kartta kalan son parayı steam'e attım ve yaklaşık 25-30 tane kroma 2 açtım ancak mor bile çıkmazken sana böyle bir knife çıkması gerçekten harika bir şey.

Benim sana tavsiyem şu yönde: hazır böyle bir knife'ın varken direk satmak yerine kullanmanı tavsiye ederim. Oyun içinde de knife'ını görüp seni ekleyen birçok insan olacaktır. İlk başta yazdığım gibi kabul etme eğer edeceksen de sonrasında gerekeni yap. Gerçekten çok değerli ve hayırlı olsun

Satma konusuna gelince de daha iyisi gelene kadar ki zannetmiyorum piyasası çok değişmeyecektir O yüzden satmayı düşündüğün zaman key ile takaslayıp keyleride satman çok daha iyi olacaktır. Bu forumda o kadar parayı verecek birinin olduğunu düşünmüyorum belki de vardır ama kendini belli etmiyordur diyeyim ya da

Tekrardan hayırlı olsun

Teşekkürler hocam güzel düşüncelerin için söylediklerini dikkate alacağım.

• Ya direk elden pesin alis veris yap, ya da MM kullan.

Ama benim tavsiyem, key ile takas et, ya da atiyorum 100 tane awp asiimovla trade et(hesaplamadan rastgele sayi verdim)

Ama kattiyyyyen yoksa yarisi simdi yok gonderdiydim yok geldiydi, yok ben polistim, senin akraban yok mu elden alsin falan dusunme bile. Sen 7000 isterken 8000 vericem der, olan olur.
  • Kardeşim bana 14,60TL borçlusun senin yüzünden gaza geldim
  • Hayırlı olsun paranın keyfini çıkar dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: heeyt84

Kardeşim bana 14,60TL borçlusun senin yüzünden gaza geldim

Özür dilerim hocam hakkını helal et :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Hayırlı olsun paranın keyfini çıkar dostum

Teşekkür ederim senden turnuva zamanında az yardım almamıştım :)
  • 5 bıçak ve trnin en iyi lol hesabını verebilirim bu bıçağa. asiimovlarda dahil. işine gelirse pm at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Hayırlı olsun paranın keyfini çıkar dostum

Teşekkür ederim senden turnuva zamanında az yardım almamıştım :)

Görevimiz hocam :) sen bıçağa dikkat et kanı bozuk hırsızlar heryerde hocam.

• en güzeli opskinsden satman.

forumda ve steamde dolandırıcı yuvası malesef. elden satmak bile bir yerde riskli. gaspçısı felan çok. dikkat etmek lazım.

ben bir arkadaşımın bıçağını opskinsde 1500tlye felan sattım para takır takır geldi.

bıçağın düşmesi bir dert, satmak ayrı dert. dikkat etmek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.