Şimdi Ara

İlk banımı yedim ^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Certain in-game activity on your account was found to be in violation of the Summoner's Code by the Tribunal. Your account and forum posting privileges will be TEMPORARILY SUSPENDED until 2012-10-19 12:40:10. Please remember that multiple violations of the Summoner's Code can lead to permanent suspension of your account.

Sevgili supportun göndermiş olduğu maile istinaden ranked'da yenildiğim oyun bittigi zaman gördüğün hesabınız banlanmıstır yazısından sonra ilk banımı yedim. Niye konu açıyorum çünki birşey sorucam. Sezon bitmesine 5 6 gün kaldı . Daha önce ban yiyen arkadaşlar hiç mail atıp hesabınızı günü dolmadan açtırabildiğiniz oldumu? Ayın 19'unda açıldıktan sonra platina kasmak için çok az bir süre kalıcak ve yeterli olucağını sanmıyorum. Lose streak'ın ardında ban yemekte çok kötü oldu ya..

• Riot gamede emin olduğum birşey varsa ban attılar mı asla acımazlar haketmişssindir kesin otur cezanı çek
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamyalamus

Riot gamede emin olduğum birşey varsa ban attılar mı asla acımazlar haketmişssindir kesin otur cezanı çek

''haketmişssindir kesin otur cezanı çek'' Tamam.
  • Yalvarınca işe yarıyor bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockername

Yalvarınca işe yarıyor bazen.

Trolleyen adama küfür ettim diye beni banlayan supporta yalvarmam da. Bir kere söyleyip rica edersek açarlarmı onu soruyorum.
    Tribunal linkinide atmışlar bir oyunda adam afk diye sövüyorum. Diğerindede 0 13 oynayan counter solo top'a hakaret ediyorum. ' Yine olsun yine söverim.'
  • Allah tamamina erdirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

Allah tamamina erdirsin

Eyvallah ^^ . O değil de 3 gün ne yapıcam ben ya :| dizilerimin yeni bölümlerinide izledim hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhisperOfBloody

quote:

Allah tamamina erdirsin

Eyvallah ^^ . O değil de 3 gün ne yapıcam ben ya :| dizilerimin yeni bölümlerinide izledim hep.

Anime izle
  • smurf ac ego tatmini yap

• quote:

Orijinalden alıntı: Runato

quote:

quote:

Allah tamamina erdirsin

Anime izle

İzlenicek animede kalmadı
  • quote:

quote:

Allah tamamina erdirsin

Turkiye serverinde yeni bir uyelik kas,herkes yeni genellikle hem eglenceli olur hem de bir kac kisiye bir kac tavsiye verirsin seversen bu tip seyler

• quote:

quote:

quote:

Allah tamamina erdirsin

Turkiye serverinde yeni bir uyelik kas,herkes yeni genellikle hem eglenceli olur hem de bir kac kisiye bir kac tavsiye verirsin seversen bu tip seyler

Tr'de vardı 2 lvl bir karakteri gireyim dur^^ Çok fazla küfür ediyo ordada millet sarmıyo pek ama bakalım honour sisteminnden sonra değişti diyolardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

smurf ac ego tatmini yap

Tr'de başlıyorum şimdi dur bakalım. :)
  • o feederları afkları banlamazlar, onlara sövenleri banlarlar hayret bir şey
  • quote:

quote:

smurf ac ego tatmini yap

bende mecbur trdeyim . fazla oynamiyorum ilk baslarda cok kufur edersin ama su siralar lw yukseldi diye noob gelmiyor hatta bazen beklentilerin ustu oyuncularda denk geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RBlood7

o feederları afkları banlamazlar, onlara sövenleri banlarlar hayret bir şey

O oyuna girip de fb verip sonra afk kalan insanlar yokmu onların varya .. töbe töbe . Ya arkadaşım yok 1500 üstü düzgün adamlar geliyomuş falan filan yalan yemin ederim yalan 1550 ile 1650 arasında iniyorum çıkıyorum 1 aydır kurtulamadım şu altından bi. Bide insanin bi hedefi olunca bu tarz olaylara cok sinirleniyo çıldırmamak elde değil.
  • quote:

quote:

quote:

smurf ac ego tatmini yap

bende mecbur trdeyim . fazla oynamiyorum ilk baslarda cok kufur edersin ama su siralar lw yukseldi diye noob gelmiyor hatta bazen beklentilerin ustu oyuncularda denk geliyor

Oyuna başladığımda biri küfür eder etmez bana veya bir başlasına Tr serverindada west'de de dire muteliyorum bundan sonra kimseyle ağız dalaşına giremem sonra banı biz yiyoruz yapan yaptığı ile kalıyor.

• ağla.

hak etmişsin demek ki bunda konu açacak bir durum yok cezanı çek. bu arada her maç mutlaka maç sonu /all QQ veya /all lucky noobs yazarım daha ban yemedim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

smurf ac ego tatmini yap

Oyuna başladığımda biri küfür eder etmez bana veya bir başlasına Tr serverindada west'de de dire muteliyorum bundan sonra kimseyle ağız dalaşına giremem sonra banı biz yiyoruz yapan yaptığı ile kalıyor.

bendede cok ignore var gerekli olmadikca kullanmiyorum chati en iyisi yoksa boyle tipler yuzunden ihale bize kalir.

• BEN açtırdım ama banın sebebini bilmiyordum
    400 yıl ban gelmişti
    1 gün suplardan cevap bekledim ve sonunda özür dileyip açtılar.
    edit..
    bu arada afiyet olsun. üzüldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdedikmahmut -- 16 Ekim 2012; 23:46:53 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.