Şimdi Ara

İlk Aracım Olacak Tavsiye Lazım. bütçe 40bin tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

başlıkta da belirttiğim gibi ilk aracım olacak. bütçem maksimum 40bin tl.

araç dizel olmalı. hatchback olmalı en önemli iki kriter bunlar.

bu bağlamda tavsiyelerinizi bekliyorum.

megane 3 coupe ile ilgileniyorum ancak temizine belirttiğim fiyat aralığında rastlamadım henüz.

• Gel ben sana 30 bine 8000 km de ltz donanimli hb 1.4 benzinli otm aveo vereyim. 10 bin lirayi da 200 tl den 50 depo benzin alirsin.ayda 1 depo benzin yaksan 4 sene yakita para harcamamis olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfır olacaksa dacia sandereo stepway
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Gel ben sana 30 bine 8000 km de ltz donanimli hb 1.4 benzinli otm aveo vereyim. 10 bin lirayi da 200 tl den 50 depo benzin alirsin.ayda 1 depo benzin yaksan 4 sene yakita para harcamamis olursun.

aveo hb dizel 0 düşündük bi ara ancak chevrolet türkiye pazarından çekileceği için ne ellerinde var ne de sipariş üzerine getiriyorlar.
    teşekkürler teklif için.

0 takıntım yok. temiz bi 2. el alma peşindeyim .

ilk mesajda belirtmeyi unuttum araç manuel olacak otomatik araç istemiyorum.

• Bravo baktım ama nasıl desem biraz daha premium hissiyatı vercek bir araç bakıyorum
  • bu fiyata cam tavanlı araç ve dolu içine binmeden araçlar hakkında yorum yapmayın sınıfındaki araçlardan
    megane,c4,308 vb araçlardan aşşağı kalır yanı yoktur motoruda daha güçlüdür..
  • 1.6 m.jet bravo diyecektim ki istememissiniz ama yenide bir on yargılı davranmayın bir seder inceleyin beğenmezseniz ford focus 1.6 titanium hatchback alınabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni kasa c4 önermezmisiniz.

gerçi geçen incelediğim modeli 1.6 hdi attraction olanıydı. araçta yokuş kalkış desteği, park sensörü, esp, asr hiç biri yok. bunlara belki ihtiyaç duyulmayacak ancak 40 bin verilen araçta en basitinden park sensörünün olmaması vazgeçmem için yeterli oldu.
  • bende tam megane 3 yazacaktım 40 bini görünce sen yazmışsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laparzi

bende tam megane 3 yazacaktım 40 bini görünce sen yazmışsın :)

işte temizini adam gibi kullanılmış olanını bulsam hemen alıcam ilk tercihim megane 3 coupe ama yok içime sinen verebileceğim fiyatta.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-arkas-otomotiv-altunizade-honda-crz-1.5-sport-2011-155479501/detay

Dizel yerine benzinli hybrit olursa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cocaniko -- 30 Mart 2014; 22:39:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oss2

quote:

Orijinalden alıntı: Laparzi

bende tam megane 3 yazacaktım 40 bini görünce sen yazmışsın :)

işte temizini adam gibi kullanılmış olanını bulsam hemen alıcam ilk tercihim megane 3 coupe ama yok içime sinen verebileceğim fiyatta.

Aslında bi ara vardı baktım ben kovalamak gerek 1 2 hafta 1,5 yazılım ile motoru yormadan temiz 135 hp 320 tork a çıkıyor 6 ileri çok tatlı bir araç.
    Bi ara baktım araştırdım
  • @Cocaniko
    tek kapı seçeneğini yalnızca megane 3 için düşünebilirim.

@Laparzi
    acele etmek istemiyorum bi süre daha bekleyebilirim gerekirse. araştırmaya devam. bazen de sıkılyorum araştırıp beklemekten başka modellere kayıyorum. çok zor kararsızlık.
  • Megane 3 coupe bulamazsın o paraya 150 bin km altında.Gel biraz incele Bravo'yu hem paran cebinde kalır.
  • Focus da düşünebilirsin
  • Bravo iyi tercih olabilir, beğenmezseniz 308 de bakılabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte biraz araştırmak gerek almak için 42 - 42500 küsüre temiz düşürüp alınabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.