Şimdi Ara

İlk arabası olacak bayan için tam oto. seçimi 2005 1.6 corolla hb mi-clio 3mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cümleten hayırlı forumlar.Eşimin işe gidiş gelişlerinde kullanmak üzere otomatik bir araç alma gereği doğdu. beni bakım harici sanayiye sokmayacak ve yarım öbürgün ikinci el satmak istediğim an aynı gün satabileceğim 25000 35000 aralığı b-c segmenti hb bir tam otomatik araç arıyorum. Piyasaya bakınca çok fazla seçenek olmasada gönlümden 2003-2007 arası hb toyota Corolla veya 2007-2011 arası clio hb geçiyor, unutmadan suzuki swiftde bir tandan göz kırpıyor.

1) 1 bebeğimiz var, güvenlik de ön plana çıkıyor tabi. (Esasında yüksek araba bakmak istiyoruz ama suv segmenti olunca fiyatlar da fırlıyor)
    2) % 80 şehir içinde kullanacağız.
    3) Tahminime göre senede 8bin km anca yaparız bu yüzden dizel olmasını önemsemiyorum.
    4 ) Özellikle ve özellikle tam otomatik ve hb olması gerekiyor.
    5 ) Tabiki bu aracın erkeğede güç performans olarak hitap etmesi gerekiyor :))

Şimdiden cevaplar için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunhan34 -- 19 Mayıs 2016; 19:29:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gunhan34 kullanıcısına yanıt
    Megane II Hb de bakılabilir makyajlı kasa özellikle.Ayrıca Clio III ''Tam otomatik'' olmayabilir onu iyice araştırdınız mı?Farklı bir
    robotize otm. versiyonu olabilir araçta o model için.Clio II ler de bir başka alternatif.
  • Bence clio bakmayın,otomatikleri baya sorunlu araçlar,Tam otomatik te sıkıntı olmaz diye clio 3 almıştım illallah ettirdi bana zararına galerinin kapısına birakiverdim.

Size önereceğim corolla,jazz,swift,Yeni kasa city,corsa 1.4 tam otomatik olanlar,yaris 1.3

• Evimizin sokağı dik rampa olduğu için özellikle tam otm. arıyorum.Clio 3 lerin 1.6 benzinli modelleri araştırdığım kadarıyla tam otomatikmiş ama benim kafamda bir soru işareti renault otm. işini ne derece iyi yapmıştır diye, görüşünüz için teşekkür ediyorum.

• gunhan34 kullanıcısına yanıt
    Ozaman corolla yada corsa bakın en azından başınızı ağrımaz

• İlginizi çekerse sizin kriterlerinize uygun 2006 Honda Civic Hb aracım var

ilan linki burada
  • Cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkürler sanırım sorunsuz olması nedeniyle honda veya toyotaya yönelmek gerekecek gibi duruyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.