Şimdi Ara

İlginç bir takılma sorunu..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öndecen de başıma gelmişti, uzun zamandır msn messenger ve çeşitli eklerini vs kullanıyorum. geçenlerde msn messenger açıkken bilgisayar sebepsizce kitlendi. olur arada diyerek yeniden başlattım. sonra ne zaman msn açsam takılacak seviyeye geldi. sistem geri yükleme yaptım fayda etmedi, msn i silip baştan kurdum, üstüne ek falan kurmadım, bilgisayarı kapattım.. bir süre aynı sorunla karşılarşmadım fakat iki gündür yine başladı. ne zaman msn açsam er ya da geç bilgisayar kitleniyor. msn açmadığımda kesinlikle bu söz konusu değil. şu an da msn i açsam örneğin bir süre sonra yine kitlenir. ayrıca kitlenme ile ilgili bilgi verecek olursam; o sırada IE, Media player, MSN sohbeti vs hangi pencere açıksa kitleniyor, müzik çalıyor ise o da bir süre sonra duruyor ve kalıyor. bir süre beklersem mavi bir ekran ve beyaz renke bir sürü zırvalık çıkıyor. ayrıca bilgisayar o konumdayken reset e bastığım zaman başlangıçta kalıyor. bilgisayarı tekrar açabilmem için önce tamamen gücü kesip yeniden açmam gerekiyor (power düğmesine 5 sn basma olayı)

bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim gerçekten çok sinir bozucu bir olay.

• Ramlarden Yada ekran Kartından kaynaklanıyor olabilir ama öncelikşle ekran kartına bir bak özellikle havaların ısınması ve tozlanma ekran kartı fanını olumsuz etkiliyor buda pclerde donmalara sebep veriyor fana bak aşırı tozlanma olabilir kolay gelsin
  • donanımsal birşey olduğunu sanmıyorum ama yine de sağol bu arada webcam ile film çekmeye çalışırken de aynı şekilde takıldı, ses driverları ile ilgili birşey olabilir mi aceba..?
  • arkadaşlar dün gece msn 7.5 sildim onun yerine windows live messenger 8.0 beta kurdum bir süre sorunsuz kullandım fakat az önce yine takıldı. çıkan mavi ekranda beyaz yazılarla "bir sorun algılandı ve windows un kapatılması gerekti vs vs.." büssürü şey yazıyor, delireceğim yakında, tekrar format atmak da istemiyorum daha geçenlerde atmıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.