Şimdi Ara

ilandaki aracı alayım mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/satilik_laguna_rxe-03WQQaXQQ13260118WQQpXQQdisplayitem

ilandaki araç sizce nasıl 10 milyar 250 ye bırakacak. benimn araca içim ısındı ama teknik yönden kafam karışık

• Hem 115 bg,hem airbag yok,hem otomatik vites...hem de fotoğraflar kati suretle güven vermiyor.Bence uzak durmanda fayda var.

Not: 11 senedir ,sıfır aldığım laguna 2,0 140 bg aracı kullanan birisi olarak diyorum ona göreBaktığın model,aslında laguna maguna değil,sonra pişman olma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 24 Nisan 2009; 19:20:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Hem 115 bg,hem airbag yok,hem otomatik vites...hem de fotoğraflar kati suretle güven vermiyor.Bence uzak durmanda fayda var.

Not: 11 senedir ,sıfır aldığım laguna 2,0 140 bg aracı kullanan birisi olarak diyorum ona göreBaktığın model,aslında laguna maguna değil,sonra pişman olma...
    Çok zarar etmeyeceğin kesin eğer satmak istersen ileride zaten vereceğin para 10 bin lira civarı.Lpg de varmış yakıtıda az olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmaxx42

Çok zarar etmeyeceğin kesin eğer satmak istersen ileride zaten vereceğin para 10 bin lira civarı.Lpg de varmış yakıtıda az olur.

Alıntıları Göster
    bu modeller çok problem çıkaran modellerdir, parçasıda pahalıdır, kenarda köşede birikmişin yoksa sana gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

bu modeller çok problem çıkaran modellerdir, parçasıda pahalıdır, kenarda köşede birikmişin yoksa sana gelmez.

Alıntıları Göster
    aynen katılıyorum

yine de sen bilirsin

quote:

Orjinalden alıntı: Platinium

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

aynen katılıyorum

yine de sen bilirsin

quote:

Alıntıları Göster
    10 bin tl için güzl bir araç hemde otom vites

• quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

10 bin tl için güzl bir araç hemde otom vites

Alıntıları Göster
    bu araçlarda yedek parça sıkıntısı hem pahalılık hem de bulunabilirlik yönünden fazladır.. lakin km.si orjinal ise 220.000 i standart bakımları ile rahat görür.. ağır bakımları geldiğinde aracın yarı parası kadar harcama ister.. o an bilki elinden çıkarmalısın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9872305B9

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    tekrar satılmaz bu araç
    ayrıca çok yakıyor
    ille de alacam diyorsanız şanzıman kontrol edilsin bozuk ise Türkiye de yapacak usta sayısı çok az
  • quote:

Orijinalden alıntı: meta80

tekrar satılmaz bu araç
    ayrıca çok yakıyor
    ille de alacam diyorsanız şanzıman kontrol edilsin bozuk ise Türkiye de yapacak usta sayısı çok az

Alıntıları Göster
    Araç eski ve bu araçlar çok arıza yapıyor diye biliyorum. Bir de otomatik vites çok yakar. Elden çıkarmanız da sorun olabilir.
    Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum bu arabayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalurjist -- 24 Nisan 2009; 22:56:28 >
  • Düz vites al başın ağrımasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Düz vites al başın ağrımasın
    EVET... 10 BİN LİRASINI GİDİP KUŞ SERİSİ ARAÇLARA HARCAMAYAN ARKADAŞLARI SEVERİM

BUNU BEYENMESSEN, AYNI PARA AYARINDA, 96 MODEL CİVARI 2000MOTOR VECTRA ALABİLİRSİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandem_78

EVET... 10 BİN LİRASINI GİDİP KUŞ SERİSİ ARAÇLARA HARCAMAYAN ARKADAŞLARI SEVERİM

BUNU BEYENMESSEN, AYNI PARA AYARINDA, 96 MODEL CİVARI 2000MOTOR VECTRA ALABİLİRSİN

Alıntıları Göster
    kesinlikle alma.hem 96 hem de otomatik. uzak dur. renaultların otomatiklerini kesinlikle alma. çok sorunluymuş. renaultta serviste çalışan kuzenim var o demişti. bir ara bende lagunaya takmıştım kafayı çünkü. iyi bir araştırma yaptım. alacaksan 2001ve üstü 1.6 motor laguna almalısın. gerisi yalan. sakın alma. parana ayzık çok sorun çıkarır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

aynen katılıyorum

yine de sen bilirsin

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kocaballi

aynen katılıyorum

yine de sen bilirsin

quote:

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Rx8|CaRLioNe

quote:

Orjinalden alıntı: kocaballi

aynen katılıyorum

yine de sen bilirsin

quote:

+1

Alıntıları Göster
    96 modelin otomatik vitesi sorunludur yaklaşma derim,bunun yerine 10.000 ve ya 12.000 liraya laguna 2.0 s al derim üstelik bu model full özelliktedir ve düz vites almanı öneriririm bunun yanı sıra lagunaların triger kayışı çok önemlidir her usta yapamaz alırken itinayla bakmalısın.

• quote:

Hem 115 bg,hem airbag yok,hem otomatik vites...hem de fotoğraflar kati suretle güven vermiyor.Bence uzak durmanda fayda var.

quote:

Orjinalden alıntı: faho

fotoğraflar neden güven vermedi ki size? ne gibi bir garipliği var anlayamadım benim göremediğim neyi gördünüz acaba merak ettim,

bir de bu model laguna maguna değil demişsiniz, neden?

biz de 96 yılında 92 model concorde almıştık araç takla da atmıştı almadan önce ama her yeri titizlikle yetkili serviste yapılmıştı, alırken parçası pahalı bulıunmuyor masraflı denmişti ama servis bakımlıydı, biz de tüm bakımları servise, serviste de anlayan eski ustalara yaptırdık, temiz çıkma parçalar bulduk parça lazım olunca ve 290.000 km'de 8 sene bindikten sonra sattık, hiç de sorunu yoktu. concorde lagunanın babasıdır, öyle temiz bir lagunaysa alınır bence, araç temiz bakımlı olsun, bakımlarını siz de düzenli yaptırın başınız ağrımaz. ama renault'un eski otomatik şanzımanları çok fazla verim vermiyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Orjinalden alıntı: faho

fotoğraflar neden güven vermedi ki size? ne gibi bir garipliği var anlayamadım benim göremediğim neyi gördünüz acaba merak ettim,

bir de bu model laguna maguna değil demişsiniz, neden?

biz de 96 yılında 92 model concorde almıştık araç takla da atmıştı almadan önce ama her yeri titizlikle yetkili serviste yapılmıştı, alırken parçası pahalı bulıunmuyor masraflı denmişti ama servis bakımlıydı, biz de tüm bakımları servise, serviste de anlayan eski ustalara yaptırdık, temiz çıkma parçalar bulduk parça lazım olunca ve 290.000 km'de 8 sene bindikten sonra sattık, hiç de sorunu yoktu. concorde lagunanın babasıdır, öyle temiz bir lagunaysa alınır bence, araç temiz bakımlı olsun, bakımlarını siz de düzenli yaptırın başınız ağrımaz. ama renault'un eski otomatik şanzımanları çok fazla verim vermiyor diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Uygun fiyata araç arıyor isen,bizim burada Tokat'ta var ve evet yanlış duymadın;12.000 tl ,2000 model full donanım; manuel vites,lpg'li,140.000 küsür km'de...aklında bulunsun,eğer düşünürsen sana bilgilerini mesaj atayım,bir konuş istersen...ben karedşime aldıracaktım,ama ailede 2 tane laguna olmasından ötürü çocuk bıkmış olmalı ki;bu araca kendisini yanaştıramadım.

Detaylara girmeyeceğim ama üstte bahsettiğin araçtan,gerçekten uzak dur.
    Ayrıca Laguna sorunlu diyen arkadaşlar,sağdan soldan duydukları şehir efsanelerine göre konuşuyorlar,benim babam da laguna kullanır,ben de laguna kullanıyorum.

O kadar sevdiğimiz ve güvendiğimiz bir araç yani...ben 11 senede; motor,şase,şanzuman, vb... en ufak bir sorunla karşılaşmadım,ülkenin pekçok yerini de dolanmışımdır.Aracım da orijinal 152.000 küsür km'de
    Temiz bir laguna her daim alınır,keyifle de binilir.Ancak mutlaka 2,0 lt 140 bg olmalıdır.1,6 lt ya da 115 bg olanlardan bir de otomatik olanlardan her daim uzak duracaksın.

• quote:

Uygun fiyata araç arıyor isen,bizim burada Tokat'ta var ve evet yanlış duymadın;12.000 tl ,2000 model full donanım; manuel vites,lpg'li,140.000 küsür km'de...aklında bulunsun,eğer düşünürsen sana bilgilerini mesaj atayım,bir konuş istersen...ben karedşime aldıracaktım,ama ailede 2 tane laguna olmasından ötürü çocuk bıkmış olmalı ki;bu araca kendisini yanaştıramadım.

Detaylara girmeyeceğim ama üstte bahsettiğin araçtan,gerçekten uzak dur.
    Ayrıca Laguna sorunlu diyen arkadaşlar,sağdan soldan duydukları şehir efsanelerine göre konuşuyorlar,benim babam da laguna kullanır,ben de laguna kullanıyorum.

O kadar sevdiğimiz ve güvendiğimiz bir araç yani...ben 11 senede; motor,şase,şanzuman, vb... en ufak bir sorunla karşılaşmadım,ülkenin pekçok yerini de dolanmışımdır.Aracım da orijinal 152.000 küsür km'de
    Temiz bir laguna her daim alınır,keyifle de binilir.Ancak mutlaka 2,0 lt 140 bg olmalıdır.1,6 lt ya da 115 bg olanlardan bir de otomatik olanlardan her daim uzak duracaksın.

Alıntıları Göster
    bu araç uzun yol arabası olarak üretiliyor zaten.. ondan ötürü yolda pek sorun çıkarmaz.. sorunlu olur diyenlere bakma.. ama önceden yazdıklarımıda dikkate al..

• quote:

Orijinalden alıntı: sed22

bu araç uzun yol arabası olarak üretiliyor zaten.. ondan ötürü yolda pek sorun çıkarmaz.. sorunlu olur diyenlere bakma.. ama önceden yazdıklarımıda dikkate al..

Alıntıları Göster
    Opel vectra 96-97-98 uzay kasa lpg li 2 bin motor tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mervegül

Opel vectra 96-97-98 uzay kasa lpg li 2 bin motor tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    kardes aman diyim uzak dur. bizde 98 laguna vardı 2000 motor satana kadar göbegimiz catladi :D yakıt felanda lpg bile olsa cok kac kurtul derim :D bide bizdeki rxt di fuldu bu ondanda deil degmez. satamazsın 2000 motor oldugu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooler

kardes aman diyim uzak dur. bizde 98 laguna vardı 2000 motor satana kadar göbegimiz catladi :D yakıt felanda lpg bile olsa cok kac kurtul derim :D bide bizdeki rxt di fuldu bu ondanda deil degmez. satamazsın 2000 motor oldugu için.

Alıntıları Göster
    benim motorcumda bu araç var rektefiye etti motoru lpg de bile çok yakıyor ama keyifli bir araç iyi düşün derim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.