Şimdi Ara

İKİNCİEL CITROEN C4 1.4 SX ALINIRMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 20.000 TL YE KADAR ARABA BAKIYORUM 1.4 SX CİTROEN C4 DİKKATİMİ ÇEKTİ. FİYAT OLARAK DA BANA UYGUN OLANLARI VAR. SİZCE BU ARAÇ ALNIRMI LÜTFEN YARDIM EDİN !!!

• hocam aman diyim hiç bulaşma ben 2007 yılında dizel c4 aldım sıfır çok çektim.git aynı paraya alman aracı al keyfine bak.
  • tşk ederim yorumun için . diğer arkadaşlardan da yorumları bekliyorum
  • bende arkadaş gibi düşünüyorum.fransız araçlarından uzak dur.alman veya japon al.
  • degerli arkadaşım özellikle alman araçları dişli teknolojisinde çok ileri seviyedeler.alman çeligi dünyaca meşhurdur.benim c4 düz vitesti düz yolda sabit hızla giderken şanzuman kitlendi otobanda kendimi tırlara sıfır emniyet şeridine zor attım.canımdan oluyordum.tamir için 3 sefer şanzuman söküldü takıldı yine ayar tutmadı.serviste kaputu 180 ile giderken durduk yere açılıp kaza yapan insanlarla tanıştım.diger birçok sorunu yazmıyorum.2011 cıtroen alıcagıma giderim temiz 2001 vw alırım daha rahat binersin..
  • hocam bende fransız aracı kullanıyorum 1 yıldır,hiç sorun çıkarmadı fakat her an çıkarabilme ihtimali var bende arkadaşlar gibi düşünüyorum alman yada japon düşünün,bu iş biraz şans işi belki alacağın c4 hiç sorun çıkarmaz da atıyorum golf sorundan geçilmez ama her zaman fransızların sorun ihtimali daha yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: alparslan03

degerli arkadaşım özellikle alman araçları dişli teknolojisinde çok ileri seviyedeler.alman çeligi dünyaca meşhurdur.benim c4 düz vitesti düz yolda sabit hızla giderken şanzuman kitlendi otobanda kendimi tırlara sıfır emniyet şeridine zor attım.canımdan oluyordum.tamir için 3 sefer şanzuman söküldü takıldı yine ayar tutmadı.serviste kaputu 180 ile giderken durduk yere açılıp kaza yapan insanlarla tanıştım.diger birçok sorunu yazmıyorum.2011 cıtroen alıcagıma giderim temiz 2001 vw alırım daha rahat binersin..

aman arkadaş citroen sayfasının sakinleri duymasın bu yazdıklarını çok kızıyorlar vala.toz kondurmuyorlar fransız arabasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: öğretmen07

quote:

Orijinalden alıntı: alparslan03

degerli arkadaşım özellikle alman araçları dişli teknolojisinde çok ileri seviyedeler.alman çeligi dünyaca meşhurdur.benim c4 düz vitesti düz yolda sabit hızla giderken şanzuman kitlendi otobanda kendimi tırlara sıfır emniyet şeridine zor attım.canımdan oluyordum.tamir için 3 sefer şanzuman söküldü takıldı yine ayar tutmadı.serviste kaputu 180 ile giderken durduk yere açılıp kaza yapan insanlarla tanıştım.diger birçok sorunu yazmıyorum.2011 cıtroen alıcagıma giderim temiz 2001 vw alırım daha rahat binersin..

aman arkadaş citroen sayfasının sakinleri duymasın bu yazdıklarını çok kızıyorlar vala.toz kondurmuyorlar fransız arabasına.

hocam bnde bunları anlamıyorum.çogu çiçegi burnunda adamın aracı 5000 km çok iyi diyor c4 e.dur kardeşim biraz çalışsın yol yapsın aracın sonra konuşalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: bycop

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-cok-temiz-77217678/detay/

BU ARAÇ NASIL 2000 GOLF 87000

ben açamadım sayfayı araca baktır fiyat uygunsa al arkadaşım..
  • 2000 GOLF 87000 KM 3 PARÇA ÇİZİK BOYASI VAR. SARI (BALKÖPÜĞÜ) RENKLİ 18.500 TL PAZARLIK
    VAR
  • quote:

2000 GOLF 87000 KM 3 PARÇA ÇİZİK BOYASI VAR. SARI (BALKÖPÜĞÜ) RENKLİ 18.500 TL PAZARLIK
    VAR

1.6 benzinli sanırım valla iyi bulmuşsun baktır güzelse al.
  • quote:

2000 GOLF 87000 KM 3 PARÇA ÇİZİK BOYASI VAR. SARI (BALKÖPÜĞÜ) RENKLİ 18.500 TL PAZARLIK
    VAR

1.6 benzinli sanırım valla iyi bulmuşsun baktır güzelse al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.