Şimdi Ara

İkinci el topluyorum arkadaşlar uyar mı tavsiye lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Intel i7 4930 12 çekirdek işlemci
    Ekran Kartı Zotac 1050ti çift fanlı olan bu ikisini bir kişi satıyor bunlara uygun olarak anakart baktım o da ikinci el Msi h110m pro-vd ve 4+4 gb ram ddr4 ram satan birisi var 500 tl istiyor anakarta sizce işlemci ve ekran kartı ile uyum sağlar mı bu parçalar uygun ise power ne tercih etmeliyim power da 2. El bakayım mı neden 2.
    El derseniz bütçem yok o yüzden

• İşlemci ve anakart uyumsuz.
  • Anakart ile işlemcinin pin sayıları uyumlu idi ama farkı ne var öğrenmek için soruyorum hangisi tercih etmeliyim overclock da yapılabilen uygun anakart varmıdır işlemci için ddr3 ddr4 farkı olur mu uyumlumudur
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    aynı kişide asus formula anakart da varmış 2011 pin ddr3 ram li onu da alsam olur mu bunlara hangi güçte vs power takmalıyım
  • o anakart ve işlemciye yatırım yapmak yerine 4. nesil 1150 pin almak daha mantıklı.
    Sizin baktığınız ürün 2011 pin, anakartlar pahalı.
    Fiyat olarak bütçeniz nedir ?
  • ruzgar_ressam kullanıcısına yanıt
    1300 TL’ye belirttiğim anakart ekran Kartı işlemciyi alıyorum 1050 ti normalde 1500 tl zaten bundan daha iyisini yapabilirmiyim 1150 pinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tambirkivircik -- 26 Eylül 2018; 8:57:56 >
  • tambirkivircik T kullanıcısına yanıt
    Çalışır haldeyse çok iyi fiyat.
  • tambirkivircik T kullanıcısına yanıt
    tanıdıgınız birisi degil ise o işte bir bit yenigi olabilir dikkatli olun 3 parçayı o fiyata neden veriyor 2011 soket anakartlar epey pahalı kaldıki fiyatın yarısından çogunu 1050 ti doldurur patlak birşeyler olmasın sistemi test etmeden satın almayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.