Şimdi Ara

İkinci el ECO yapmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MGE-DMG rütbesindeki SMURF hesabımla takılırken ilginç bir şey gözlemledim; ilk eli kazanmışız, takım hiç bir şey çekmiyor. Arkadaşım ilk eli kazandıysak en azından armor+helmet+smg alacaksın ki rakip takımdan üstün olasın.

İlk eli kazandıktan sonra ikinci el eco yapmanın hiçbir mantığı yoktur, olamaz. Şu hatayı yapan arkadaşlar var ise acil olarak vazgeçsin. Ne düşük rütbede ne yüksek rütbede nede profesyonel maçlarda ilk eli kazandıktan sonra ikinci el eco yapmanın yeri yok.

Ek bir bilgi olarak; ilk eli kazansanız da kaybetseniz de armor-helmet+silah çekilir. Force buy yapılıp yine kaybedilirse üçüncü el hiçbir şey çekmeden full eco kalınır. Dördüncü el 4000-4500 dolar arası para ile oyuna devam edilir. Bunun tek istisnası terorist iseniz ve ilk el bomba kurmuşsanız, ikinci el full eco kalınıp, üçüncü el ak47 + armor-helmet çekmektir. Bunun dışındaki bütün durumlarda ikinci el çekeceksiniz.

Ne zaman silah çekilir, ne zaman eco kalınır, bunları anlatan faydalı bir video.

https://www.youtube.com/watch?v=0jbGdbsI5TE

• lem smurfte bile neredeyse herkeste görüyorum bu durumu:D pistolde eco kalanı gördüm ya kör oluyodum az kalsın. çekin arkadaşlar, elinizi korkak alıştırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 30 Aralık 2015; 23:18:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidişat iyi değil

• Birde takım arkadaşlarının para durumuna bakmadan dötünü dönüp bütüm takım eco iken awp çeken silah çeken tipler var, takımda en az 2 kişi silah çekemiyosa tek başına silah çekmenin mantığı nerede

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Birde takım arkadaşlarının para durumuna bakmadan dötünü dönüp bütüm takım eco iken awp çeken silah çeken tipler var, takımda en az 2 kişi silah çekemiyosa tek başına silah çekmenin mantığı nerede

kendine güveniyordur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Birde takım arkadaşlarının para durumuna bakmadan dötünü dönüp bütüm takım eco iken awp çeken silah çeken tipler var, takımda en az 2 kişi silah çekemiyosa tek başına silah çekmenin mantığı nerede

Adam taşıcak :)) İnanmış sonucta

• Tec 9 varsa sadece armor alırım.

• İlk el kazanıldığında bana göre bütün takımın ak-47 gibi ağır makineli tüfek çekmesi yanlış olur. En fazla iki kişi almalı. Nedeni ise tabanca rauntlarında rakibin tam gücü ölcülemeyebilir. Her zaman zırh hayat kurtarır ve zırh alınmalıdır. Daha sonra uygun bir silah çıkılabilir. İyi silah almak kimseye üstünlük sağlamaz. Kişinin awp kullanmayı bilmemesine rağmen alması avantaj değil dez avantajdır. Birde silahı kaptırdınmı maçı kendi ellerinle verdin demektir.

• ct tarafında 2. el kazansam da kaybetsem de alırım aldırırım. Pistolu forceu ve 3. rodunu kaybetsen bile 3. el alabiliyosun. Bazı gereksizler 2.el eco yapıp 3. el pistol+armor çekmek gibi saçmalıklar yapabiliyo tabi onlara diyecek bişey yok. Le-lem ler ekonomi bilmiyo. Round sonu ne kadar para gelicek haberleri yok. Rastgele alıyolar. Ayrıca hatırlatmakta fayda var ct tarafında ak-47lere karşı helmet almanın bi anlamı yok. Onun yerine alacağınız bi nade ya da kit çok daha anlamlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42B93504E -- 31 Aralık 2015; 4:15:45 >
  • İlk el kaybedildiğinde bile bence force buy yapılmalı ikinci el. Ki ben şu anda lem seviyesinde çoğu oyuncunun bu şekilde gittiğini görüyorum artık, eskiden bu kadar sık olmazdı. T'de armor+tec-9, CT'de de armor+five seven ikinci el kaybeden için bence en uygun seçenek. İlk el kazanılırsa da mutlaka smg gidilmeli. 1 kişi scout gidebilir. Oynadığım oyunların %90'ında millet böyle takılıyor. Mantıklı olan yol da bu bence.
  • Eco aldığımız zaman 2. el pro 90'ımı ve zırhımı çekiyorum. P90 düşene kadar kullanıp sonra ak-m4 silahı çekiyorum.
  • O 2. round çekmeyen prolar kennys oldukları için awp parası biriktiriyorlar.

• daykoo kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum adam awp oynamayı bilmiyor ama biriktiriyor. Oto yada awp için
  • 2. el kazansamda kaybetsemde banko armor ve p250 en yararlı silah bence ...
  • İlk eli kaybettiğimiz vakitlerde bile p90 çekip rush atıyorum. Hele grup girdiysek herkes p90 çekip rush atıyor. Risk alıp dalmak iyi bazen. Oyunun kaderini değiştiriyor başlangıç elleri bazen.

Yoksa tabanca ile ölmeyi beklemek ne kadar doğru
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.