Şimdi Ara

İki Cihazda Aynı Apple Hesabını Kullanmak... YARDIIM :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
37.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babamın ve benim telefonumda aynı apple kimliğini kullanıyoruz. Bugün baktığımda babamın kendi telefonundan bir başkasına attığı bir mesajın benim telefonumda da sanki ben atmışım gibi bulunduğunu gördüm, böyle bir şey nasıl olmuş olabilir? Nasıl engel olabilirim?

• Appler icin ayni kimligi kullaniyorsaniz itunes store appstore kimligiji ayni yapmaniz yeterli. Farkli kisilerin kullanidigi cihazlarda farkli apple hesabi kullanilmali.

Edit: veyahut ikinizden biri imessage kapatsin. Mesajlar birbirinize gitmez fakat biriniz imessagedan mahrum kalir. Farkli apple hesabi kullanip ayni itunesstore/appstore hesabi kullanmak en iyisi basta dedigim gibi. Appstore hesabi ayarlarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellman406 -- 14 Kasım 2013; 2:05:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MovesLikeJagger

Arkadaşlar babamın ve benim telefonumda aynı apple kimliğini kullanıyoruz. Bugün baktığımda babamın kendi telefonundan bir başkasına attığı bir mesajın benim telefonumda da sanki ben atmışım gibi bulunduğunu gördüm, böyle bir şey nasıl olmuş olabilir? Nasıl engel olabilirim?

Selam,

Ayarlar\Mesajlar altında Gönder ve Al sekmesi var.
    Buraya sizin kullandığınız cihaz için kendi numaranızı yazın.
    Babanız da kendi GSM numarasını kendi cihazında yazsın.

Sonrasında siz sağ babanız selamet.

Annenize de bu durumdan bahsetmeyi unutmayın

Düzenleme: Aynı muhabbet facetime için de geçerli. İki cihazı birbirinden ayırmak için yukarıda bahsettiğim Gönder ve Al ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi callandor -- 14 Kasım 2013; 8:50:03 >

• Anladım, ikinize de çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.