Şimdi Ara

iki bozuk n73 ten bir sağlam n73 yapabilir miyim???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • n73 telefonum var. şebeke sorunu var. sorunsuz çalışıyo ama telefona simkart takınca telefon çekmiyo.

bir de güncelleme sonucu bozulmuş bir n73 buldum. onu da alırsam ikisinden sağlam bir n73 yapabilir miyim????

• N73 u sebeke sorunundan dolayı yaptırabılırsın...
    dıger n73 e de flash atılması lazım...
    ıkısınıde evde yapamazsın telefoncuya goturursen 2 telefon cıkarır sana...
    ıkısınden bı telefon cıkmaz cunku ıkısıde board dakı arıza...
  • yaptır 2 sinide sat aldıgın parayla sorunsuz bir telefon al yada ver o haliyle 2 telefonu telefoncuya sana 1 tane düzgün çalışan bir telefon versin....
  • flash atmayı evde yapabilir
  • Ama sanırım sorun sadece flash değil gibi gözüküyor...
  • 2 telide sat
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrika889

2 telide sat

En güzel çözüm...
  • ikisi de alışveriş sitelerinde ilan verimliş şekilde ama alan yok ki :D :D :D
  • Aslında Yapılabilir Sorunlar..

Peki Fiyatları Nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıvanç_demirtaş

ikisi de alışveriş sitelerinde ilan verimliş şekilde ama alan yok ki :D :D :D

Ne fiyat verdin? merak ettim?
  • o da güzel
  • Evet fiyatlarını söyleyecekmisin belkide burdan birine uygun gelir alır...
  • elden satmayı dene,götür bile telefoncuya,abi böyle böyle de,belki yardımcı olur.
  • ben şimdilik fotoğraf makinesi ve mp3 çalar olarak kullanıyorum n73ü. benim işimi alo demek dışında görüyo. o yüzden çok ucuza satmak istemiyorum. ama bu bir telefon ve alo diyemeden kullanmak çok garip oluyo. ben sitelerde 150 tl üzeri bir fiyata bırakmak istiyorum. istediğim para belki fazla gibi geliyo arızalı diyince ama ben dediğim gibi kullanıyorum teli. o yüzden çok ucuza satacağıma elimde kalsın dijital fotoğraf makinem mp3 çalarım olarak kalsın daha iyi. alışveriş sitesinde özel mesaj atıp 100 tl ye hemen al açarsan alırım, 120 tl ye hemen al açarsan alırım mesajları geliyo ama dediğim gibi çok ucuza satacağıma elimde kalsın kullanıyorum ben onu bu şekliyle.

güncelleme sonucu bozulan n73 benim değil. bir alışveriş sitesinde gördüm. olur deseydiniz alacaktım onu.
  • senin değilse iş yatar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.