Şimdi Ara

iki adet cep telefonu alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biri kendime biri eşime ait olmak üzere iki adet cep telefonu almayı düşünüyorum. bir alana ikincisi bilmem kaç lira indirimli gibi kampanya var mı şu aralar???

Bir de telefonların en az birinde navigasyon ve uzun şarj süresi olsun o konuda da tavsiyelriniz olursa memnun olurum.

Bütçe iki telefon için 500 TL desem çok mu kötü ürünlerle karşı karşıya kalırım???

• fikir veren arkadaşlar olursa çok sevinirim
  • navigasyon önemliyse 350 tl ye s.e. w715 al üstüylede ucuz bi şey alırsın bide moto ve66 var wifi 5mp flaşlı kamera linux ct var ama navigasyon yok alternatif olsun die önerdim oda 350 tl
  • sony ericsonun dediğiniz telefonu bulamıyorum neede satılıyor acaba vodafone da satılıyormuş ben de vodafone kullanıcısıyım bir kampanyası falan mı var bilginiz var mı?

karşılaştırma yapabilmek adına başka önerilerinizi de beklerim telefon navigasyonsuz da olabilir.
  • hocam navigasyon istemiosan ve66 derim f/p olarak piyasada tek 500 mhz işlemcisi linux işletim sistemi falan var wifi 5mp flaşlı kamera rds li radyo ct vs. tek geçerim
  • navigasyon için nokia 6210 navigatörü öneririm 250-300 TL arası kalan 200 lirayada ideal bir telefon bulunabilir
  • tek al 5800 al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.