Şimdi Ara

iGO Primo Turkey Güncelleme - Canlı Trafik geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
10.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün iGO Turkey güncellemesi geldi. Açıklamada 2011.07 haritası ve canlı trafik verisi olduğu yazıyor. Şu an iniyor.

• Yapma yaa, güzel haber.. Hemen indirmek lazım.
  • App Store üzerinden mi yayınlandı bu güncelleme ? ben göremedim o yüzden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

App Store üzerinden mi yayınlandı bu güncelleme ? ben göremedim o yüzden soruyorum.

Evet Appstoreda var
  • güzel bir haber, gelişmeleri bekliyoruz
  • app store üzerinden şuan kontrol ettim
  • mükemmel bir haber hemen kontrol ediyorum teşekkürler
  • İlk izlenimler:

Açılış ekranı değişmiş
    Harita en son çıkan 2011.07 haritası
    Rotayı ve hedef noktasını facebook üzerinden paylaşabiliyorsunuz
    Canlı trafik gelmiş ama şu an için 12.99 $ satılıyor. Alıp denemedim.
  • ya arkadaşlar ben bu igo yu güncelleyemiorum..nedeni ise şöyle söyliim uygulama free iken, atıorum ali veli hesabımla almştm bayramda.bu ali hesabımda kredi kartı fln tanımlı deil.normalde kendi kullandığım hesabımda tanımlı.şimdi igo yu update etmek istediğimde kartlı kullandığım hesap çıkıo karşıma.çıkış yap diorum nafile.hep mecbur para vericeksiniz güncellemek için diyo anlamadım gitti yaa
  • aylık mı yoksa ömür boyu şeklinde mi satılıyor canlı trafik ?
  • telefondan baktığımda çıkıyor, ancak iTunes tan kontrol ediyorum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrx

ya arkadaşlar ben bu igo yu güncelleyemiorum..nedeni ise şöyle söyliim uygulama free iken, atıorum ali veli hesabımla almştm bayramda.bu ali hesabımda kredi kartı fln tanımlı deil.normalde kendi kullandığım hesabımda tanımlı.şimdi igo yu update etmek istediğimde kartlı kullandığım hesap çıkıo karşıma.çıkış yap diorum nafile.hep mecbur para vericeksiniz güncellemek için diyo anlamadım gitti yaa

iGO'yu silin. Ali veli hesabından giriş yapıp bedava yenisi indirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arknx

aylık mı yoksa ömür boyu şeklinde mi satılıyor canlı trafik ?

Düzeltme: 1 yıllık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperkbb -- 5 Ekim 2011; 14:10:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperkbb

quote:

Ömür boyu

Cevabınız ve cevabınızın güzelliği için teşekkür ederim

Bedava alınmış birr app' e 12.99$' a live traffic eklenecekse hakkıdır diye düşünüyorum ( tabi tam randımanlı çalışıyorsa )
  • quote:

quote:

quote:

Ömür boyu

Bedava alınmış birr app' e 12.99$' a live traffic eklenecekse hakkıdır diye düşünüyorum ( tabi tam randımanlı çalışıyorsa )

Türkiye'de hiç tam randıman çalışan birşey gördünüz mü

• quote:

quote:

quote:

Ömür boyu

Özür, satın almak için girdim ve 1 yıllık olduğunu söyledi. 1 yıllık 12,99 $

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ömür boyu

Özür, satın almak için girdim ve 1 yıllık olduğunu söyledi. 1 yıllık 12,99 $

O da güzel bence, eğer sistem iyi çalışıyorsa hatasız ise yıllık verilebilir 13$, tüm iller var mı acaba yükleyenler bakarsa, Ankara dayım ben ama diğer illerde olsa iyi olur...

• 2 defa kontrol ettim ve haritanın sorunlu olduğunu gördüm. Bazı bölümlerde yukarıda çıkan tabalelar artık gözükmüyor. Örneğin E5 üzerinde hiç tabela yokken TEM üzerinde tabelalar var. Buna dikkat ederek yükleyin. Normalde dün düzeltilmiş olan harita naviextrasda yayınlanmıştı ama bunda sorunlu harita var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperkbb -- 5 Ekim 2011; 14:19:04 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdarrx

ya arkadaşlar ben bu igo yu güncelleyemiorum..nedeni ise şöyle söyliim uygulama free iken, atıorum ali veli hesabımla almştm bayramda.bu ali hesabımda kredi kartı fln tanımlı deil.normalde kendi kullandığım hesabımda tanımlı.şimdi igo yu update etmek istediğimde kartlı kullandığım hesap çıkıo karşıma.çıkış yap diorum nafile.hep mecbur para vericeksiniz güncellemek için diyo anlamadım gitti yaa

iGO'yu silin. Ali veli hesabından giriş yapıp bedava yenisi indirin.

nedir bu ali veli hesabı?

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=23945216&p=199

2011.07 tabela sorunu bu versiyonda mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperkbb -- 5 Ekim 2011; 14:19:35 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.