Şimdi Ara

***iFaith Yeni Programımız ve İphone-İpad Genel yaşanan Problemler ve Çözümleri*** (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
8
Favori
23.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Grub Killer

Benim restore yapmam gerek fakat çok hata alıyorum itunesdan. ios 5.0.1'in shsh kaydını ifaith ile almıştım. Bu shsh ile cfw oluşturup shift restore deniyorum fakat " iphone geri yüklemek için hazırlanıyor " bölümünde takılıp kalıyor. Cihaz yurtiçi genpa iphone 4. Orjinal fw ile restore denediğimde ise 3194, 1600, 1602 ve 1601 hataları aldım. Kafayı yiyeceğim 5.1 de yükseltmek istemiyorum

Edit: iphone geri yüklemek için hazırlanıyor tamamlandı ve 1604 hatası aldım ireb dene demeyin onu da deneyince başka hata çıkıyo

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/ şu linki iyi incele.

• arkadaşlar ya ben 5.0.1 jb li kullanıyorum ve snowbreeze ile baseband koruyarak 5.1 e geçeceğim jb siz.telefonum gevey ile çalışır değil mi? herkez 5.0.1 e geçmeye çalışıyorda bi 5.1 göremedim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: deep_metall

arkadaşlar ya ben 5.0.1 jb li kullanıyorum ve snowbreeze ile baseband koruyarak 5.1 e geçeceğim jb siz.telefonum gevey ile çalışır değil mi? herkez 5.0.1 e geçmeye çalışıyorda bi 5.1 göremedim :D

baseband koruduğun için gevey çalışır ama cihazını tethered yada semi-tethered olarak çalıştırabilirsiz, jb siz diye yazmıssın fakat sen cihaza yükleyeceğin 5.1 i snowbreeze ile hazırladığın için cihaz jbli açılıyor zaten jb olmasa cihazı kullanamassın kısacası gevey kullanılıyorsa jb siz iphone kulanıcam diye birşey yoktur.
  • Jb siz sadece baseband koruyarak ifaith veya snowbreeze restore yapabilirsin.
  • Konu takip, jb yapınca buraya damlarım tekrar
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.