Şimdi Ara

IFA 2013 : Sony'den Triluminous ekranlı ve 32GB kapasiteli F866 Walkman (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah şu S-master dijital amplifikatör teknolojisi ve 192 Khz/24 bit ses desteğini Xperia Z1'e koysaydın ne olurdu.Sony zaten hep bundan kaybediyor.Tam anlamıyla her yönden kullanıcıyı tatmin edecek bir cihaz çıkarmadı.İstese rahatlıkla yapar ama yapmıyor.

• Alınası bir cihaz olmuş. Düşünmüyor değilim..

• Pahalı söylemişsin be sony 250 dolar olsaydın alırdım.

• Telefon parasına mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Android bari koyaydınız da bişeye benzeseydi. Ya da hiç buna gerek yoktu üst seviye telefonlara bu ses çipini koyun yeter. Ayrıca bir cihaz taşıyacaksam sadece mzik çalmamalı. iPod 5 kullanıyorum ve şarkı dinlemekten başka herşeye yarıyor :-) Şarkı atacak yer kalmadı. Bilgisayarımdan daha keyifli ses veriyor.

Cihaz android işletim sistemli zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Active960

Ah şu S-master dijital amplifikatör teknolojisi ve 192 Khz/24 bit ses desteğini Xperia Z1e koysaydın ne olurdu.Sony zaten hep bundan kaybediyor.Tam anlamıyla her yönden kullanıcıyı tatmin edecek bir cihaz çıkarmadı.İstese rahatlıkla yapar ama yapmıyor.

Zaten her özelliği tek cihaza eklerlerse sonra ne satacak? Bu bir pazarlama taktiği. Söylentilere göre S-Master anfi vs. özelliği Xperia Z1'de bekleniyordu ama bu cihazı çıkartırken aynı özellikleri telefona eklenmesi beklenemezdi. Bütün firmalar mutlaka birkaç eksiklik yapıyorlar ki sonraki model cazip gelsin ve satılsın. Kore firmaları bu konuda biraz daha cömert... (Tabi babasının hayrına değil. Pazarı ele geçirmek için).

• ortalıkta honami mini fotoğrafı dolanıyordu o ürün bu ürünmüş demekki aslında :) keşke honami mini çıksaydı...

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

quote:

Android bari koyaydınız da bişeye benzeseydi. Ya da hiç buna gerek yoktu üst seviye telefonlara bu ses çipini koyun yeter. Ayrıca bir cihaz taşıyacaksam sadece mzik çalmamalı. iPod 5 kullanıyorum ve şarkı dinlemekten başka herşeye yarıyor :-) Şarkı atacak yer kalmadı. Bilgisayarımdan daha keyifli ses veriyor.

Cihaz android işletim sistemli zaten.

Fark edememişim nedense. Cevap için teşekkürler. Ancak fikrim hala değişmedi. Keşke bu ses özelliklerini orta ve üst segmentteki telefonlarına koysalardı da 2 cihaza gerek kalmasaydı. Ayrıca benim gibi biçok kişi için ses tercih nedeni olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 9 Eylül 2013; 10:54:12 >

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki üst model çıkaracagı telefona muhtemelen koyacak sony bu özelliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

Bir sonraki üst model çıkaracagı telefona muhtemelen koyacak sony bu özelliği.

İnşallah dediğiniz gibi olur. Zira Z1 malesef çok beklediğim ancak benim için malesef tam bir hayal kırıklığı oluşturan telefon oldu. Ne ses çipi duyuruldu, ne wifi AC desteği var. Ekran yine TFT, kasa büyük ekran küçük, 16 GB (belki anca yarısı boştur) ile başlayan hafıza vs. LG sanırım bu ses özelliğini G2'ye koymuş ve ilk telefon G2 oldu gibi. Samsung seneye koyacağını duyurmuştu.

http://topsandroid.com/lg-g2-sound-24-bit192khz-hi-fi-playback-vienna-boys-choir-ringtones-and-audio-zoom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 9 Eylül 2013; 10:59:39 >

• cihaz 10 numara olmuş ama pahalı şu teknolojiyi telefonlara entegre etseydinya sony

• konuyla alakası olmayan, 128kbps'den yüksek mp3 dinlememiş üyeler toplaşmışlar yine.
    bunun gibi bir ürün olan ibasso dx100'e bakmanızı öneririm. fiyatın niye bu kadar fazla olduğunu, sony'nin niye bu ürünleri çıkarmakta direttiğini anlayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoka

quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

iPod alırım o paraya lan ! O ne ?

Bu ürün "FLAC ve ALAC dosyalarını 192KHz/24-bit " özelliğini arayan müzik severler için. Bunlar önemli değil diyorsan zaten IPOD almalısın bu ürün senin için değil ama her senin için üretilmeyen ürüne BAN mı göndereceksin.

adam haksız değil aslın da çak pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jolawe -- 9 Eylül 2013; 17:03:40 >

• 50-60 dolarlık bir alet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS iPod alırım o paraya lan ! O ne ?
    Bu ürün FLAC ve ALAC dosyalarını 192KHz/24-bit özelliğini arayan müzik severler için. Bunlar önemli değil diyorsan zaten IPOD almalısın bu ürün senin için değil ama her senin için üretilmeyen ürüne BAN mı göndereceksin.

Pahalı geliyorsa almazsın ki özelliğini düşünecek ve anlayabilecek olursan o zaman aslında pahalı olmadığını görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Bir sonraki yıl: Z2 smaster amfi 92/24 sesle gelecek... Madem bu teknolojinin var niye bekletirsin. Duşta telefon kullanmaktan daha cazip değil mi bu özellik.

En haklı yorumlardan biri, Z1 bu ses chipseti ile gelseydi ortalıkta cihaz kalmazdı.

Duşta telefon kullanmak değişik bir tecrübe ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

iPod alırım o paraya lan ! O ne ?

Bu ürün "FLAC ve ALAC dosyalarını 192KHz/24-bit " özelliğini arayan müzik severler için. Bunlar önemli değil diyorsan zaten IPOD almalısın bu ürün senin için değil ama her senin için üretilmeyen ürüne BAN mı göndereceksin.

Pahalı olabilir ama benim eleştirdiğim nokta ipod ile kıyaslanarak "onu alacağıma ipod alırım" denmesi. İpod ile aynı paraya yada daha fazla paraya ürün satılamaz mı? Ürünün hitap ettiği kullanıcı kitlesi farklı. Müzikte ses kalitesi arayanlar. Eğer o kadar hassas bir müzik kulağınız yoksa gider ipod alır güle güle kullanırsınız(müzik dışında eminim daha iyi bir seçenek olacaktır ama müzik çaların en büyük amacı bazı kişilere göre müzik çalma kalitesidir.) ama ürüne BAN demek eleştirdiğim nokta. Bu ürün için belki o fiyata yakın kulaklıkta almak gerekecek o kaliteyi anlamak için. Bir ara Bang&Olufsen mp3 player vardı 3 ipod parasına. :). Bu arada öyle ses tutkunu insanlar vardır ki araba fiyatına eve ses sistemi kurar.

• quote:

Haberi okusaydın bari, yorumun bi şeye benzeseydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Spak

quote:

Sen de mesajları okusaydın bu konunun konuşulduğunu görürdün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 9 Eylül 2013; 19:48:51 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Spak

quote:

Sen de mesajları okusaydın bu konunun konuşulduğunu görürdün.

Güzel, bir kere daha öğrenmiş oldun. Şimdi mesajını yutabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.