Şimdi Ara

IFA 2012: Samsung Galaxy Note II resmen tanıtıldı ve detaylı görüntüleri yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
21.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung sadece işlemciyi ve çözünürlüğü artırdığını görüyorum hani nerde esnek ekran geçin bunları . canlı izleyin tanıtılıyorhttp://www.facebook.com/SamsungTurkiye?ref=stream&sk=app_139775592813721

• telefon çok mu uzun duruyor resimde keşke uzunlamasına değilde enine biraz daha büyük olsaymış.

• galaxy s2 ucuzlasaydy iyiydi.. bide s2 plus çıksada görsek

• 2 GB ram bence çok önemli, telefonun daha uzun süre güncelleme almasını sağlayacaktır.

• Tasarımı ve teknik özellikleri bakımından çok başarılı bir cihaz olmuş, işletim sistemiyle de uyumlu bir şekilde çalışırsa almayı düşünebilirim.

• Kim ne derse desin cihaz çok iyi gözüküyor. Note 1 in satışının çok üstünde satacaktır.

• Su yeni nesil rgb dizilisi cok iyi bir seye benziyor pentilenin esas avantaji olan pil tasarrufunuda yaklamis ki oyleyse muhtesem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke çözünürlüğü de artırsalardı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: marazpolat

keşke çözünürlüğü de artırsalardı :(

Pentileden rgb ya gecildi bence artik gereksiz

• EN İYİSİ SENEYE SAMSUNG GALAXY S4 ÇIKAR KONU KAPANIR :D yada s3 plus çıkar :D

2015 DE FELAN ESNEK EKRANLI TELEFONLAR ÇIKAR BENCE .
    ŞUAN EN ÇOK MERAK ETTĞİM TELEFON IPHONE 5 .

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

telefon çok mu uzun duruyor resimde keşke uzunlamasına değilde enine biraz daha büyük olsaymış.

enine biraz daha büyüse elde tutulmayacak hale gelirdi telefon.ekranı değiştirmeyip kasayı yandan üstten kırpsalar bence çok daha iyi olurdu...

• alalım surdan 1dönüm tarla

• Ben bekliyordum bu telefonu. Tek elle kullanımı artırılmış, 2 gb ram. Uzun pil ömrü (bu çok önemliydi) uygun fiyata gelirse neden olmasın. SIII'ler 1700 ler civarına indi bu da 2000 den girip kısa süre içinde 1800 civarına gelirse harika olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: join

Ben bekliyordum bu telefonu. Tek elle kullanımı artırılmış, 2 gb ram. Uzun pil ömrü (bu çok önemliydi) uygun fiyata gelirse neden olmasın. SIII'ler 1700 ler civarına indi bu da 2000 den girip kısa süre içinde 1800 civarına gelirse harika olur.

Evet mesela s3 o fiyatı o kadar hakeden bir cihaz değildi ama note 2 o parayı hakeder.

• Bilal bey begenmemistir bunu almaz bence. :)

• Biraz boyut ve açı farkı nelere kadir.Kendi adıma : S3 ün tasarımını beğenmemiştim ama yeni Note da tam aksine hoşuma gitti.Özellik ile yeni iyileştirmeler (Kalem ve yazılım başta olmak üzere) ile cihaz oldukça güzel olmuş.

Bana göre Samsung un en özgün&fonksiyonel cihazı.
  • tamam ürün gerçekten güzel olmuş 4 çekirdek ve 2 gb ram ile çıkıyor olması ve bataryanın mah note 1den daha iyi olması güzel özellikler, fakat note 1 çift çekirdek ve 1 gb ram ile iyi bir performans ile çalışıyor. şu anda android markette hiç bir uygulamada kasmadı. note 2 telefon gibi duruyor note 1 tablet gibi duruyor tek el kullanım bakımından note 2, fakat ekranda office uygulaması açtıgımda genişliğinden dolayı note 1 tercih ederim. note 3 kadar note 1 değiştirmeyi düşünmüyorum :) birde jelly bean gelse super olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Biraz boyut ve açı farkı nelere kadir.Kendi adıma : S3 ün tasarımını beğenmemiştim ama yeni Note da tam aksine hoşuma gitti.Özellik ile yeni iyileştirmeler (Kalem ve yazılım başta olmak üzere) ile cihaz oldukça güzel olmuş.

Bana göre Samsung un en özgün&fonksiyonel cihazı.

Katılıyorum bende size ayrıca kalemi unutmamak için telefon uyarı da veriyor bu arada burdan sorayım acaba s3 teki pop up play göz takip özelliği note 2 de var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: katatespizartmasi

quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing Biraz boyut ve açı farkı nelere kadir.Kendi adıma : S3 ün tasarımını beğenmemiştim ama yeni Note da tam aksine hoşuma gitti.Özellik ile yeni iyileştirmeler (Kalem ve yazılım başta olmak üzere) ile cihaz oldukça güzel olmuş. Bana göre Samsung un en özgün&fonksiyonel cihazı.
    Katılıyorum bende size ayrıca kalemi unutmamak için telefon uyarı da veriyor bu arada burdan sorayım acaba s3 teki pop up play göz takip özelliği note 2 de var mı

var

• quote:

Orijinalden alıntı: marazpolat

keşke çözünürlüğü de artırsalardı :(

Aslında yeni piksel dilimi ile çözünürlük artmış diyebiliriz tabi S3 kıyasen

Nasıl diyeceksin S3 de toplam alt piksel sayısı 1.843.200 ken galaxy note2 de 2.764.800 alt piksel sayısı var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.