Şimdi Ara

idk wht to name

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.lolking.net/summoner/na/21607937#stream

İyi geceler. Arada sırada stream izleyen biri olarak bu arkadaşı gerçekten çok iyi buldum. gerçekten çok mu iyidir yoksa bana mı denk geldi adam resmen 19 20 dakikada noxus alıyor. Bu adamı izlemek bile sinir bozucu resmen adam dakikada bir kill alıyor. Hep bu kadar iyi midir. merakımı cezbetti akşam akşam sorasım geldi :)

• CUSTOM
  • al robertxlee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o adamı başkalarına parayla elo kasıyor diye asıl accountunu banladılar bir süreliğine .şu an yeni acc kasıyor lvl i düşük tipler karşısındakiler.
  • level 30 elo 2635 bilmiyorum ama adam gerçekten eziyo kelimenin tam anlamıyla eziyo dalga geçiyo resmen hayatını bu oyuna mı adamış anlamadım gitti :) custom diil normal game oynuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

o adamı başkalarına parayla elo kasıyor diye asıl accountunu banladılar bir süreliğine .şu an yeni acc kasıyor lvl i düşük tipler karşısındakiler.

Adam şuan ranked da hacı

Edit: Sanırım normal draft pick

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 20 Ekim 2012; 1:34:49 >
  • adam harbiden iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryForYou

quote:

o adamı başkalarına parayla elo kasıyor diye asıl accountunu banladılar bir süreliğine .şu an yeni acc kasıyor lvl i düşük tipler karşısındakiler.

Adam şuan ranked da hacı

lvl 20 idi son gördüğümde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CryForYou

quote:

Adam şuan ranked da hacı

lvl 20 idi son gördüğümde.

ranked oynuyor adam fena ezdi yok böyle bişi
  • oba nasıl renekton oynuyorsa bu adamda öyle oyunu oynuyor. bu ne lan adam dalga geçiyor resmen. hekır bence.
  • robertxlee'nin smurf üyeliği o. Ben de anlamıyorum nasıl her karakteri coşturduğunu. Useless dediğimiz pantheonla bile 31/2 mi ne oynamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fablable

robertxlee'nin smurf üyeliği o. Ben de anlamıyorum nasıl her karakteri coşturduğunu. Useless dediğimiz pantheonla bile 31/2 mi ne oynamıştı.

panth useless değil. sadece early avantajı olan bi karakter. agresif oynarsa çoğu kiş yapar ama dravenle fena yardırıyor yahu. 3v2 gank geldi karşı takım rivenı aldı çıktı aradan nunuyla. ilginç, ardından tarici öldürdüler.

OHA ADAM 11 CORKI 6 LEVEL ÇÜŞENZO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayin itadakimasu -- 20 Ekim 2012; 2:15:05 >
  • ne güzel kendim maç yapıp ıp kasıyodum gösterttiniz kalkamıyok basndan :)
  • dakka 10 adam 5-1.yuh.

edit:12 de 7-1. report botlane retards trololol :P

edit 2: 2v1 başladığı maçı 24 dk da 24-2 bitirdi yaratık.bütün takımı eksi skordayken hemde.yuh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephisto1 -- 20 Ekim 2012; 2:57:24 >
  • bide 5. dk kadar 2 vs 1 bot lane yaptı birisi bağlanamadı oyuna first bloodu aldı :)
  • Adam ilk 9 ranked maçını kazandı 10. için giriyo
  • oha len adam iyi baya mf kaçma mekanizması yök istifa diyenlere gelsin. adamın skorlara bakın oha.
  • bu adamdan sonra oyunu silmeye karar verdim
  • muhtemelen bende silicem adam jungle riven dk 6 2-1-3 oynuyo yok arkadaş harbi diyorum utandım kendimden

edit: neyse bu sefer az kötü oynuyo bırakmam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgahan22 -- 20 Ekim 2012; 3:21:29 >
  • ad annie pantheonla bot lane e gittiler. dakika 10 4/0/3 82 cs :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephisto1 -- 20 Ekim 2012; 5:17:59 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.