Şimdi Ara

İddia: Galaxy S24 Plus birçok ülkeye Snapdragon 8 Gen 3 ile gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İddia: Galaxy S24 Plus birçok ülkeye Snapdragon 8 Gen 3 ile gelecek
    Samsung, Galaxy S24 serisini 17 Ocak'ta tanıtmaya hazırlanıyor. Üç farklı modele sahip olacak serinin modelleri farklı ülkelerde farklı işlemcilerle piyasaya çıkacak. Galaxy S24 Ultra'nın bütün bölgelerde Snapdragon 8 Gen 3 ile gelmesi bekleniyor. S24 Plus'in ise ABD ve bir kaç ülke dışında Exynos 2400 platformuyla gelmesi bekleniyordu.

Ancak son ortaya çıkan bilgiye göre S24 Plus birçok ülkede Snapdragon işlemciyle satışa çıkabilir. X'de Ahmed Qwaider isimli hesabın iddiasına göre S24 Ultra ve S24 Plus Ortadoğu ve birçok ülkede Snapdragon 8 Gen 3 ile gelecek. Serinin küçük kardeşi Galaxy S24 ise sadece Exynos 2400 platformundan güç alacak.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S24 Ultra ve Plus'ın son test sonuçları ortaya çıktı: Exynos 2400 aradaki farkı kapatıyor

Tabi önceki sızıntılardan farklı olan bu iddiaya şüpheyle yaklaşmakta fayda var. 12 gün sonra telefonlar tanıtıldığında iddianın doğru olup olmadığını göreceğiz.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s24_might_get_the_snapdragon_8_gen_3_chipset_in_most_countries-news-61113.php

• Yılan hikayesine döndü olay

• S24 ultra vs plus iki ayni islemci olursa pil performansina bakarim. Ama buyuk ihtimal ultra alicam gibi subat ayinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Off şahane haber, S24 plus almayı düşünüyordum uzun süredir ancak Exynos ile geleceğini duyduğumda inanılmaz üzülmüştüm. Snapdragon Gen 3 ve 4900 mah batarya ve 12GB ram ile sıkıntısız 5-7 sene götürür.

Şimdi müthiş oldu.

• Yalan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Albert Einstein : Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan daha zordur

• Saçma sapan işler

• Bu serinin en mantıklı modeli. Ultra iyi güzel de kütük gibi maşallah. Bir de o köşelerle cebe girip çıkması işkence olur.

• homebird kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Bence bu konuda Apple'ı örnek almalı.
    6,3 İnchlik bir versiyon harika olurdu.
    Bu yüzden Apple'a geçme niyetim var.

• enon_485 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi 14 :)

• Vallaha Samsung önce şu çakma iPhone tuğla dizaynından kurtulsun, özüne dönsün. Akla gelmedik yeni özellikler bile olsa bu dizayn oldukça almam. Tugla dizaynı sevenler de var onlara hayırlı olsun, ben kavisli kenarlı ekran seviyorum.

• CrimsonBlade C kullanıcısına yanıt
    Cok kisi kivrimli seviyor aslinda. Algi oyunlarina gelmeyelim.

• Sevgili samsung, işlemci fabrikanı kapat beceremiyorsun tüketiciyi strese sokuyorsun cihazlarını seven işlemcilerini sevmiyor işte illa herşeyi de üretmek zorunda değilsin olmuyorsa zorlama. Aynı şey kamera sensörleri için de geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayloft H kullanıcısına yanıt
    Sadece mobil işlemci üretmiyor kapat demekle olmaz onca arge yatırım teknoloji sizin demenizle çöpe mi atılsın ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • rakanishu R kullanıcısına yanıt

Hocam bende Xiaomi'ye verecek para yok.

Amerika önünü kesmeseydi Huawei alırdım ama.

O zamana kadar ya Apple ya Samsung ile devam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.