Şimdi Ara

İddaa Bayii ve Çoklu Ekran Kullanımı Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benzer bir konu bulamadım ve doğrusu bilen biri deneyen biri tavsiye etmeden alıp deneme yanılma yöntemi olmasın masraf olmasın diye konu açıp bilgisi dahilinde olanlara sormak istedim.

Yapmak istediğim olayı kısaca özetlemek gerekirse,

Bilgisayarıma 1 adet tv bağladım HDMI ile ve maç sonuçlarını yayınlıyorum. Ancak ekran ters yönde kaldığından göremiyorum ve açmak vb işlemler skntı oluyor. Bir de monitör var onu da görebileceğim bir duvara monte ettim. Bu monitör'e de HDMI yolu ile aynı şekilde sanırım ÇOKLAYICI yardımı ile aynı görüntüyü vermek istiyorum ki ters yönde kalan büyük tv yi görmek zorunda kalmim. Son olarakta Monitör 'ü VGA ile DVR a bağlayacağım. HDMI girişi çoklayıcıya, VGA DVR 'a bağlayacağım. 12 Kamera var ve görünsün istiyorum. Malum hırsızlıklar çok oluyor böyle yerlerde. Biri birşey unutmasın masada.....

Şimdi sorun şu ki Çoklayıcı TV ve Monitör 'ü HDMI 'dan bağlar ve aynı görüntüyü verir mi ? Hadi o verdi diyelim. Monitörün VGA 'sını da DVR 'a bağladığımda TV Değil ki bu , AV 'a basarak modunu değiştirim :/

Konuyu takip edeceğim, bilgisi fikri denemişliği olan arkadaşlarımın yorum ve tavsiyelerini bekliyorum.

Az yağışlı , güneşli ferah günler dilerim :) (Şahsen yaşadığım bölgede hava kapalı , içim darlandı)

• Konu Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.