Şimdi Ara

IDC: Samsung, akıllı telefon pazarındaki liderliğini sürdürüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nokiaya yazık oluyor ama üzülmüyorum hatta seviniyorum bu duruma düştüklerine zamanında nokia n95 leri 1000 tlden pahalı fiyatlara satıp bir çok sıkıntı çıkmıştı ve hiç birini yapmamışlardı nasıl sövmüştüm o zaman nokiaya hatta o zamandan sonra daha telefona para vermem diyordum tam 5 sene öyle idare ettik ama gel gör ki akıllı telefonlar çıkınca artı bu fikrim tamamen değişti telefona para verilir arkadaş.

• Acaba Nokia tekrar ilk beşe girebilecek mi? Atı alan Üsküdar'ı geçti gerçi ama belli olmaz.

• RIM 7.7 milyonluk akıllı telefon sevkiyatı :S Blakberry 10 henüz çıkmamışken valla şaşırtıcı HTC ve Nokia'yı geçmesi??

• Millet nokia alamadığı için samsung aldı hep.Yoksa kim ne derse desin hala nokia
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

Millet nokia alamadığı için samsung aldı hep.Yoksa kim ne derse desin hala nokia

Bi Nokia fanımız eksikti. Batsa da bari ondan kurtulsak. Az kaldı yakında MS satın alır Noki'yi.

• @ avatar237

Merhaba,

Bir markaya körü körüne bağlanan ve karşıt düşüncelere tahammülü dahi olmayan kişilere sinirlenmenizi anlıyorum. Ancak hakaret yoluna başvurursanız, haklı durumdayken boşu boşuna haksız duruma düşersiniz. ''Vitor reis'' rumuzlu üyenin forumda yazdığı mesajları inceleseydiniz, durumu zaten anlardınız. Kendisi Apple bölümünde Google'ı, Google bölümünde Apple'ı savunuyor. Amacı ortalığı karıştırmak...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

kim ne derse desin apple

Sırf sana eksi basabilmek için hayatımdan 30 sn ye çaldım.

• Nasıl olur ya akıllı telefon pazarında lider aypil degilmiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Google'ın verdikleriyle yetinmeyip gercekten AKILLI TELEFON yaptigi icin olabilir mi acaba bu liderlik

• quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Şahsen apple yine alkışlanası bir durumda, tamam samsung cidden iyi bir satış yapıyor ama bunu her segmentte yapıyor, apple ise en üst kulvar ürünleri ile bu rakamlarda. bu kısmı kimse görmezden gelmezse diğer tarafta samsung'u sevmeyen biri olsam da adamlar öyle ya da böyle çok çok iyi gidiyorlar. umarım bu ilerleme tıkanmaz her 2 si için de ama asıl isteğim diğer firmaların da ellerini güçlendirip daha rekabetçi hale getirmeleri pazarı. htc ve nokia'nın gerilere düşmesi, sony'nin listeye s bile sokamaması kötü. lg ise umarım durumuna dur diyecek bir yapıda.

Bence bu konu altında olması gereken çeşitte bir yorum. böyle bir yorum yakışır, ne fandrozort demek ne de küfretmek bu foruma yakışmıyor... (aslında yorum yazma gereği duymam böyle bir haberde ama örnek bir yorum olsun diye yazıyorum, amacım kötü değil sadece bir takipçi olarak eski günler adına olan özlemimi belli etmek :)

Apple üst düzeyde yapmıyor o rakama 4-5 arası modeller dahil. S2-S3-Note sevkiyatı 4-4S-5 sevkiyatından daha fazla Note olmasa bile s serisi iphone ile başabaş sevkıyat yaptı. Ayrıca S2 kullanicisiyim. lumia 920 reklamını ilk gördüğümde hemen almalıyım demiştim ama hevesim geçti. Telefon satışa çıktıktan sonra reklam yapilsa daha iyi bir başarı elde edilebilir...

eklemek istediğim birkaç şey daha var. suan hiçbir teknoloji firması bir samsung değil. Adamların smart tvsinde elle ve sesle kontrol özelliği var (kinect) başka hangi tvde var bu suanlik. Teknosada samsung smart tv de angry birds sırası var diğer tüm tv ler bom boş. hangi firma bu kadar yenilikçi suan? Apple mi? ilk iphone evet bir devrim ve çok çok büyük yenilikti ama hiçbir iphone ilk iphone kadar yenilikçi olamadı. Samsung ne olursa olsun yenilik peşinde kosuyor ve çok caliskanlar.

Bu başarılardan çok daha fazlasını hak ediyor Samsung.... Appleı çok severim ama bu listede yeri bile yok artık...

• Nokia'ya tüm bunlar müstehak. Akıllı telefon pazarında ilk beşte bile adı yok iyi olmuş.

• iyi oynayan kazansın diyorum.android ve ıos olmasa şuan ortada o kadar akıllı telefon olur muydu?
    Olmazdı.......

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Sadece Google'ın verdikleriyle yetinmeyip gercekten AKILLI TELEFON yaptigi icin olabilir mi acaba bu liderlik

Hayır. Bu veriler sadece samsung'un galaxy s3 ü ve iphone 5 baz alınarak yapılmış bir şey değil. Samsung'un akıllı telefon adı altında her kesime uygun telefon yapmasından dolayı bu satışları fazla. Gidip 500 tlyede samsung akıllı telefon alabiliyorsun, 1500 tl veripte ama iphone da bu durum yok. Tabiki genede samsungun başarısını küçümsemiyorum. Güzel aletler yapıyorlar :)
  • Galaksy gio / y / ace gereksiz . wawe ye destek vermedi. S2 / S3 ün yazılımını geciktirdi. MİNİ S3 ile " S3 " AMİRAL GEMİSİ adını batırdı . Samsung google nexus a TR piyasasında destek olması ve fiyat politikası yanlış. Yılda 1 cihaz çıkartan firma karşısında TABLET / MULTİMEDİ CİHAZI VE 10 LARCA TELEFON çıkartıp piyasada ÇÖP DONANIM sirkülasyonuna neden oldu. Bu haber gayet normal ama kime göre !!

• vitor-reis denilen elemanın bir dediği öbürünü tutmaz. Ergenin tekidir. Bugün apple der yarın samsung kral der. Böyle dengeyi sağlayamamış sırf tartışma yaratmak için şekilden şekle girip maymun olan bir insan. Fazla takmayın he deyin geçin

• quote:

Orijinalden alıntı: yurtik

quote:

Sadece Google'ın verdikleriyle yetinmeyip gercekten AKILLI TELEFON yaptigi icin olabilir mi acaba bu liderlik

Hayır. Bu veriler sadece samsung'un galaxy s3 ü ve iphone 5 baz alınarak yapılmış bir şey değil. Samsung'un akıllı telefon adı altında her kesime uygun telefon yapmasından dolayı bu satışları fazla. Gidip 500 tlyede samsung akıllı telefon alabiliyorsun, 1500 tl veripte ama iphone da bu durum yok. Tabiki genede samsungun başarısını küçümsemiyorum. Güzel aletler yapıyorlar :)

Apple ın hala sattığı 3gs, 4, 4s ler için fikriniz nedir? Apple her sattığı telefonu iphone5 zannedenler var. Amerika da operatörler bazı iphone modellerini bedava veriyorlar, Türkiyede bile 3gs kampanyası gördüm bir süre önce. Şimdi bu devirde hala 3gs üst düzey telefon ise söyleyecek bir şey yok.

Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Eleştirel yaklaşırken sarf ettiğimiz kelimeleri edep çizgisinden sapmadan sarfetmek en akılcı olsa gerek

bu mesaja 2 tane eksi basilmis, bunun 2 nedeni var;

1.si bu iki kisi %1 ihtimalle her iki lafindan biri kufur olan dagdan inme hanzo

2.si ise %99 ihtimalle sirf bu uyenin avatarinda ve imzasinda ''apple'' var diye ne yazdigina bakmaksizin haldir haldir eksilemeye programli fandrozortlar...

siz eksilemeye devam edin. tek bir gercek var; apple ve digerleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycna -- 28 Ekim 2012; 23:34:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

quote:

Apple ın hala sattığı 3gs, 4, 4s ler için fikriniz nedir? Apple her sattığı telefonu iphone5 zannedenler var. Amerika da operatörler bazı iphone modellerini bedava veriyorlar, Türkiyede bile 3gs kampanyası gördüm bir süre önce. Şimdi bu devirde hala 3gs üst düzey telefon ise söyleyecek bir şey yok.

Kolay gelsin

EE ne fark eder? 3gs elde kalan mallar ucuz fiyata elden çıkarıldı. Şuan iphone 4 8 gb hala 1300 tl. En ucuz iphone diyebiliriz. Peki en ucuz samsung akıllı telefon nekadar? ve 1000 tl ye kadar kaç tane samsung akıllı telefonu var? Ayrıca açıkca söyliyim iphoneda aldıgınız hangi telefon akıllı telefon ismini haketmiyor?, samsungda kaç tanesi haketmiyor? sen bunu düşündün mü? Siz samsunga büyük bi hayranlıgınız var ben şimdi nedesem durum samsung iphone kavgasına dönüşcek ama neyse. iyi akşamlar.

• Samsung bunu sonuna kadar hakediyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

quote:

Kolay gelsin

EE ne fark eder? 3gs elde kalan mallar ucuz fiyata elden çıkarıldı. Şuan iphone 4 8 gb hala 1300 tl. En ucuz iphone diyebiliriz. Peki en ucuz samsung akıllı telefon nekadar? ve 1000 tl ye kadar kaç tane samsung akıllı telefonu var? Ayrıca açıkca söyliyim iphoneda aldıgınız hangi telefon akıllı telefon ismini haketmiyor?, samsungda kaç tanesi haketmiyor? sen bunu düşündün mü? Siz samsunga büyük bi hayranlıgınız var ben şimdi nedesem durum samsung iphone kavgasına dönüşcek ama neyse. iyi akşamlar.

3gs üretiminin durdurulduğunu Apple ne zaman açıkladı, ben söyleyeyim 13 Eylül 2012 yani geçen ay demekki elde kalan mallar satılmamış. Ayrıca 1300 liraya öyle kıytırık bir iphone modelini alabileceğinizi sanıyorsanız piyasadan hiç haberiniz yok. Bu tarz düşünce ile iphone 5 e 3000 lira da verirsiniz.

Uzatmaya gerek yok, bir yere varmıyor bu tip tartışmalar sadece yanlışları düzeltmek amacım.

Kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.