Şimdi Ara

İçerideki klimalardan hangisi tercih sebebidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baymak AUX 18 CHS 18000 Btu/h Duvar Tipi Klima - 1,105 YTL
    Tronic 18000 BTU Duvar Tipi Split Klima - 920 YTL
    Sunny AS 18 Duvar Tipi Split Klima - 944 YTL
    Elta Orcool Klima - OCS-GJW18M2 - 1,000 YTL
    Elta Galans KFR-51GW Classic Line 18000 BTU Klima - 1,192 YTL
    Demirdöküm DD 18000 BTU Pasific Line Split Klima - 1,125 YTL
    Electra WMN 18R RC Split Klima - 1,086 YTL
    Airfel Goldplasma A518 Duvar Tipi Split Klima - 1,150YTL
    Airfel GreenFresh A518 Duvar Tipi Split Klima - 950YTL

Evet, bu klimalardan fiyat/performans açısından en iyisi hangisidir?

• Evet, bir fikri olan yok mu?

Forumdan bir dostumuzun fikrine göre Electra ve Tronic tercih sebebi.
    Ancak kendisi fikir beyan ederken, Airfel'in Goldplasma ve GreenFresh'i listede değildi.

Bu bölümde konusunda profesyonel insanların olduğunu biliyorum.
    5-10 saniye ayırıp fikrinizi beyan ederseniz, çok memnun olurum.

Saygılar,
  • Bu yazdıklarınızdan tek alınacak olan marka ELECTRA markasıdır gerisine bakma onlar uydurma çakma markalardır.
  • bence bulunduğunuz ildeki servis ağına bakarak klma tercihi yapmalısınız. ama tüm markaların bulunduğu büyük bir şehirde iseniz durum değişir tabi.
  • elecktra yi ben mitsibushi bayinde gordum sahibi illa abi su inverter electrayi monte edelim memnun kalmaz isen gelir sokeriz senin istedigin urunu takarız dedi ama mitsibushide karar kilmistim. Sadece bu sekilde yorumda buluna bilirim. Diger urunleri bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemele

elecktra yi ben mitsibushi bayinde gordum sahibi illa abi su inverter electrayi monte edelim memnun kalmaz isen gelir sokeriz senin istedigin urunu takarız dedi ama mitsibushide karar kilmistim. Sadece bu sekilde yorumda buluna bilirim. Diger urunleri bilmiyorum.

Arkadaşım electra verdiğin listede ağır basar. F/p oranı yüksek . Ayrıca konusunda kendini ispatlamış bir marka. Ayrıca yeni çıkardığı inverter cihazlarını da güzel ve fiyat da yüksek değil. Bu kullanacağın yerin özellikleri vs nedir bilmiyorum ama inverter ya da non inverter ( ihtiyacına göre ) tercihini yapıp gönül rahatlığıyla alabilirsin. Ayrıca electra 5 yıl iç dış tam garanti veren nadir firmalardan şu anda.
  • Sevgili arkadaşlar,

Öncelikle iyiniyetle fikrinizi belirtme gayretiniz için teşekkür ederim.

Sanırım bu listeden alınabilecek tek kelime ELECTRA. Açık ara seçilecek klima durumunda.

Oturduğum yer ise Üsküdar/İSTANBUL, o yüzden servis ağı konusunda sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.
    Fakat bir arkadaşımız Electra'nın ürün olarak mükemmel ancak servis ve ithalatçı firması olarak kafasında soru işaretleri olduğunu belirtti.

Klima 26 m2'lik bir salonda kullanılacak, daire en üst katta çift cepheden güneş alıyor ve bilhassa geceleri aşırı ısınma sorunu yaşanıyor.
    Bu sebepten kullanacağımız klima 18K 'lık bir klimadan başka birşey olmayacak. Tavsiyeler hep bu yönde.

Ekstra fikirleri olanlar bunları paylaşırsa çok memnun olacağımı belirtmek isterim.
    Sizlerin sayesinde daha net ve daha sağlıklı bir seçim yapmam mümkün oluyor.

Herkese tekrar tekrar teşekkürler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.