Şimdi Ara

iç çamaşır mağazası açmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

%90 bayanlar üzerine iç çamaşırı satan ufak bir mağaza açmak istiyorum

istanbul fatih bölgesinde oturuyorum bir kaç büyük iç çamaşır mağazası war ama çok pahalıymış.

bu işe girsem artıları eksileri nelerdir acaba bu işi yapan yapmış arkadaşlar fikir werebilermi

• Fatih'in neresi? Çarşamba falansa erkek satıcıdan iç çamaşırı gibi bir ürün alacaklarını sanmam
  • [Eren] kullanıcısına yanıt
    yok zaten çarşambaya açmam:)) küçük iran orası. ben daha çok fındıkzade kocamustafa paşa taraflarını düşünüyorum; zaten bu bölgelerde açsam bile mağazaya bitane bayan satış görevlisi alacam orda sıkıntı yok
  • Ben de Kocamustafapaşa'da oturuyorum, bildiğim kadarıyla bu tip dükkan pek yok. Bence tek sıkıntısı yakın yerlere pazar kuruluyor ve genelde insanlar iç çamaşırı alışverişini pazardan yapıyor. Ama haftanın bir iki günü sonuçta pazara göre çok yüksek fiyat olmazsa ve çok fazla para koyarak yatırım yapmayacağınız bir işse olabilir bence, profilini inceledim çanta da satmayı düşünmüşsün bence birlikte yap. Tek ürünle hitap etmektense birden fazla ürünle daha fazla kişiye hitap edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Eren] -- 10 Ekim 2014; 12:02:03 >
  • [Eren] kullanıcısına yanıt
    doğru bu bölgelerde pek yok pazarlardan yana pek bir çekincemde yok herkes ekmek yesin sıkıntı değil millet tek benden alsın diye bir düşüncem bir iddiamda yok çok para kazanmak derdindede değilim ayda masraflar çıktığında 2 binlira bıraksın düşünmeden yaparım he yanlış anlama özel sektörde bunun iki katını kazanıyorum ama dediğim gibi özel sektör.

herşeyi satmak bence pek iyi bir fikir değil çanta olayınıda düşündüm ama sirkülasyonu daha çok olan bu işe kafayı koydum mutlaka açacam
  • bunun yanında birde kilolu bayanlara yönelik satış yapabilirsin.mersin silifkede böyle bir iş yapan çok ufak bir butik vardı sadece xxl tarzı ürünler satıyorlardı 1-2 yıl içinde ana caddede daha büyük bir mağazaya dönüştürdüler işi.
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    Bak bu gerçekten güzel fikir!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.