Şimdi Ara

İBB Ön Camımı Kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün İstanbul'dan çıkarken TEM'de, Sultanbeyli civarında, yol ortasındaki otları biçerlerken arabamın ön camına taş geldi. Sağ taraf olduğu için farketmedim. Yarım saat sonra babam farketti. Şimdi memleketimdeyim. Ön camımda 20 cm'lik çatlağım var. İki sorum olacak.
    1- Bu zararı belediyenin verdiği çok net ama ispatlayıp bir sonuç alabilir miyim?
    2-İstanbul'da; Boğaziçi civarı düzgünce, uygun fiyata nerede yaptırabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yılda 1 kere cam hasarı kaskoyu bozmuyor.

• Kamera yoksa nasıl ispat edeceksin?
    Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Kamera yoksa nasıl ispat edeceksin?
    Geçmiş olsun.

Aynen hocam hatta araç içi kamera lazım. Cam çatlamış, tuzla buz olmadıkça mobese filan da detaylı göstermez yok taş fırladı çatlak oldu diye.

Araç içi kamera özellikle ülkemizde gerekli en kısa fırsatta ben de almak istiyorum.

Kaskodan değişimini sağlamak lazım.

• Ispatlamak zor gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L&M

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: L&M

quote:

Orijinalden alinti: Panthér

Yilda 1 kere cam hasari kaskoyu bozmuyor.

Bos bos konusup milleti yanlis yönlendirme yeter artik yaa... Baska yerde kas mesaj sayini.

Ne diyorsun sen yahuu!

Yazdığım doğru bilgidir, tecrübeyle de sabittir. DH içinde aratırsan ne olduğunu öğrenirsin.

Biraz ögren de gel...
    Saçmalayıp kendini rezil etme bari..

• Aklyma bu geldi nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Aklyma bu geldi nedense.

Kamyoncu efsane oldu

• İyide adam kasitli tasi alip firlatmamis. Bence bu kadar tahammulsuz olmayin. Adam yolu trafige kapatsa birileri kufreder ki ot bicmek icin yol kapatiyor iyice azitti bunlar. Yolu kapatmasa bu tip sorunlar oluyor. Tamam haklisinizda hemen ispat vs biraz hosgorulu olun.

• Yol kenarında bu şekilde ot biçen işçileri gördüğümde başınıza gelenin başıma gelmesinden çok korkuyorum. Geçmiş olsun.

Yoldan geçen araçlara bir zarar vermeden otları biçmenin bir yolu vardır da bizimkiler işin kolayına kaçıyor bence.
    Allah korusun cam çatlamasından çok daha vahim sonuçlar doğurabilir böyle bir olay aslında. İlla birilerinin canı mı yanmalı acaba?
  • Geçmiş olsun,
    Kasko klozuna göre yılda 1 veya 2, orijinal veya yan sanayi cam olmak üzere hasarinizi karşılar ve hasarsizliginiz bozulmaz. Bu sayıda Poliçenin içeriği önemli.

İspat konusunda kamera varsa olur ancak. Bununla uğraşana kadar değiştirirsiniz camı.

• frood F kullanıcısına yanıt
    İnsanımızın bu şekilde olmasının sebebi hakkını hiç bir yerde alamamasıdır. Kızmakta haklı değilsiniz. Bizi bu hale getiren kim? Sorman gereken soru bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Yılda 1 kere cam hasarı kaskoyu bozmuyor.

Boş boş konuşup milleti yanlış yönlendirme yeter artık yaa... Başka yerde kas mesaj sayını.

Hem bilmiyorsun hem adama laf çakıyorsun yılda birkez ücretsiz ve kasko delinmeden cam değişir.
  • frood F kullanıcısına yanıt
    Tahammülsüz olmayacakmışım. Dalga mı geçiyorsun sen kardeşim. Adam Tem'de ot biçiyor. Bir araç geçmiyor ki oradan. Yüzlerce araç geçiyor. Bu savunulabilecek bir durum mu?

"Yaşasın İBB! Az bile yaptı. Önüme kaya yuvarlasa iyiydi." demem lazım heralde.

Bu arada maalesef kaskom yok. Yan sanayiye 350 istiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bordod -- 29 Temmuz 2015; 14:46:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Kamera yoksa nasıl ispat edeceksin?
    Geçmiş olsun.

Aynen hocam hatta araç içi kamera lazım. Cam çatlamış, tuzla buz olmadıkça mobese filan da detaylı göstermez yok taş fırladı çatlak oldu diye.

Araç içi kamera özellikle ülkemizde gerekli en kısa fırsatta ben de almak istiyorum.

Kaskodan değişimini sağlamak lazım.

araç içi öneriniz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bordod

Tahammülsüz olmayacakmışım. Dalga mı geçiyorsun sen kardeşim. Adam Tem'de ot biçiyor. Bir araç geçmiyor ki oradan. Yüzlerce araç geçiyor. Bu savunulabilecek bir durum mu?

"Yaşasın İBB! Az bile yaptı. Önüme kaya yuvarlasa iyiydi." demem lazım heralde.

Bu arada maalesef kaskom yok. Yan sanayiye 350 istiyorlar.

elinden geleni ardına koyma kardeşim. hatta adamı beraber bulalım önce işinden kovalım sonra ağzını burnunu kıralım hatta ailesini bulup bıçaktan geçirelim. hızımızı alamazsak ibb'ye dalalım zaten ortalık karışık iki bomba patlatsak kimsenin haberi olmaz. hatta ordan da gökçek'in yerine uğrarız devleti kökten kurtaralım bunlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_gazi

Yol kenarında bu şekilde ot biçen işçileri gördüğümde başınıza gelenin başıma gelmesinden çok korkuyorum. Geçmiş olsun.

Yoldan geçen araçlara bir zarar vermeden otları biçmenin bir yolu vardır da bizimkiler işin kolayına kaçıyor bence.
    Allah korusun cam çatlamasından çok daha vahim sonuçlar doğurabilir böyle bir olay aslında. İlla birilerinin canı mı yanmalı acaba?

Çim biçme makinesi değil ellerindeki maalesef. Hızla dönen bir misina ile kesiyorlar otu. Aslında çok güzel bir alet, çim biçme makinesinden çok daha kolay, çok daha hızlı, çok daha ucuza ve çok daha esnek bir çalışma alanında iş yapıyor ancak misina vurduğu taşı sıçratıyor maalesef. Yani iki bariyer arasına çim biçme makinesini sokamazsınız, çok uzun bitkileri kesemezsiniz mesela. Ancak bu motorlu tırpanlar çok kullanışlı.
     İBB Ön Camımı Kırdı

Şu resimdeki misinalarla çalışır.

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Aklıma makinenin isminin motorlu tırpan olduğu gelmemişti, yoksa makineyi daha Karadeniz'de fındık bahçelerinde kullanıldığı zamanlardan biliyorum.

• kasko varsa bedava...hemde kaskoyuda bozmuyor...
  • Bende motorsikletle geçerken bir defasında taş fırlayıp bana çarpmıştı. Neyseki ufak bir taştı. Biraz canım yandı. Bu işi yapan eleman özellikle motorsiklet kullananlara dikkat etmeli.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.