Şimdi Ara

i9000 galaxy s sms problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkdaşlar.telefonumdan sms gönderebiliyorum fakat karakter sayısı diğer telefonlara göre yarı yarıya kadar düşük.mesela uzun bi msj yazarken 3.5 satır yazıyorum sonra (aynı msjı devam ederken) 2.sms'e geçiyo ve karakter sayısı 63 ten başlıyor direk olarak.büyük bi ihtimalle ilk mesajı yazmaya başladığımdada 63ten başlıyoki hemen 2.sms'e geçiyor.yardım edebilecek varmı acaba?

sürümüm: PDA: I9000XXJPY Phone: I9000XXJPY CSC: I9000OXAJPY Build info: 2010.12

• bunun çözümü başlık altında var aratıp bulabilirsiniz. fakat çözümü uyguladığınız anda 160 karakter olacak ama bundan sonra gelen bazı mesajlarda ı - ğ , ğ - ı şeklinde çıkacak. türkçe harflerde sıkıntı olacak. bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duna

bunun çözümü başlık altında var aratıp bulabilirsiniz. fakat çözümü uyguladığınız anda 160 karakter olacak ama bundan sonra gelen bazı mesajlarda ı - ğ , ğ - ı şeklinde çıkacak. türkçe harflerde sıkıntı olacak. bilginize

affınıza sığınaraktan hangi başlık altında var acaba ? araştırdım fakat gözümden kaçırdım galiba göremedim
  • Up

Aynı sorun bende de var. 3 mesaj yerine geçiyo ve sonra mms'e dönüştürüyo :( ve -ğ , -ı karakterlerinde problem var,ben karşı tarafın yazdığını bazen anlayamıyorum,onlarda beni :s ve anlaşmakta zorlanıyoruz.
    Bunun çözümü yok mudur acaba? Diğer Galaxy S sahipleri böyle bi sorun yaşıyolar mı ?
  • up
  • aynı sorun bendede var 3 sayfayı geçince multimedia mesajına dönüştürüyo yokmu bunun bi çözümü :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.