Şimdi Ara

i780 şarjı bi fiyasko..........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar burdaki yorumlara bakarak i780 aldım ama makinayı hedeflerim doğrultusunda kullandığım zaman (gps,tel,internet) birgün zor dayanıyor şarjı. yok uzun kullanayım desem bu programları açmayacağım.neden aldım bu makineyi ozaman soruyorum size.....

• aynı şekilde hangi makinayı kullansan sonuç aynı olurdu. özellikle gps olayı araç şarjı yoksa çok mantıklı olmuyor.
  • gpsi uzun süreli araç kitiyle kullanman gerekir. Gps alıcısı olan her cihaz sonuçta gps kullanıldığında şarjı yer. Bu gün 5 gün ve şarjım %30 da bedavası olan hattımla yoğun şekilde görüşmelerde kullanıyorum. Normal telefon olarak kullanımda bu şekilde gidiyor. ile Elbette gpsi açarsam 4-5 saate çeker bitirir bataryayı.

Normalde pda ların şarjı telefon olarak ortalama kullanımda dahi 3 gün zor gidiyor. telefonum diye demiyorum i780 şarj konusunda bence çok ama çok iyi. Gps kullanayım wifiyi açık tutayım ama şarjı 3 gün gitsin diyebileceğiniz bir telefon varsa bende alayım o telefondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden -- 20 Mayıs 2009; 19:55:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: neruda

arkadaşlar burdaki yorumlara bakarak i780 aldım ama makinayı hedeflerim doğrultusunda kullandığım zaman (gps,tel,internet) birgün zor dayanıyor şarjı. yok uzun kullanayım desem bu programları açmayacağım.neden aldım bu makineyi ozaman soruyorum size.....

Gps, tel ve internet kullanımında şarjı 3 gün giden bir Pda/Ppc göstersene bana ??? Arkadaşım bir malı kötülemeden önce diğer ürünleri de bir incele derim. Bu tür cihazlara yabancı olduğun açıkça belli oluyor.
  • Bence neden aldım diye ilk önce kendine sormalısın !
    Böyle profesyonel bir cihazı almadan önce çok iyi araştırman gerekiyordu , ki bu cihaz bana göre şu an
    dünyanın en iyi WM Professional PDA'larından birisidir , aksini düşünen varsa buyursun fikrini söylesin.
    Batarya ömrü olarak , sağlamlık olarak , kalite olarak ve profesyonellik olarak Samsung kalitesi ile birleşince
    mükemmele yakın bir cihazdır.

Cihaz mükemmel , bir dizüstü bilgisayar bile o kadar özelliğe ve teknolojisine rağmen şu an en fazla 3-4 saat giderken
    Dizüstünden daha ileri ve üstün bir teknolojiye sahip, daha fazla donanıma sahip bu cihazın bataryasının 2-3 gün gidebilmesi
    bile bir mucizedir , o yüzden bunu sorun etmemen gerekiyor , bir WM cihaz ancak bu kadar güzel ve sorunsuz olabilir.
    İşlemci ve belleğe sahip bir cihaz ve minik bir bilgisayar olarak düşünürsen ölçülen değerler çok normal.
    Bundan daha iyi batarya ömrüne sahip belki bir kaç cihaz bulursun !
    Bence kullan derim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.