Şimdi Ara

i5 Laptop 1099TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://hizlial.com/acer-e5-571g-nx-mrhey-002-i5-4210u-17ghz-4gb-500gb-2gb-g820m-156-linux-notebook/10767065

1099TL - 50 TL Chip Para - 50 TL Hediye Çeki = 999TL

Öneren varmıdır arkadaşlar Laptop'a ihtiyacım var bütçem bu aralık.(Kullandığım kartlar= World,Axess)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RvP_11 -- 6 Ağustos 2015; 14:54:35 >

• Windows olaymış iyiymiş ama yinede sıcak bence
  • üye olursan eger bana şöyle indirim geldi 275 üzerine 25 tl indirim onu yazmamıssın detaylar Hesabınıza tanımlanacak olan Hediye Çekinizin son kullanım tarihi 6 Ağustos 2015 gün sonuna kadardır.
    Hediye Çekiniz 275 TL ve üzeri alışverişlerde anında indirim olarak kullanılabilir.
    Kargo bedeli hariç 275 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
    Hediye çeki kullanımı altın, değerli maden ve kontör ürünlerinde geçerli değildir.
    Hediye çeki fırsatından bir müşterimiz bir kez yararlanabilir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
    Hızlıal kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlad06

üye olursan eger bana şöyle indirim geldi 275 üzerine 25 tl indirim onu yazmamıssın detaylar Hesabınıza tanımlanacak olan Hediye Çekinizin son kullanım tarihi 6 Ağustos 2015 gün sonuna kadardır.
    Hediye Çekiniz 275 TL ve üzeri alışverişlerde anında indirim olarak kullanılabilir.
    Hediye çeki kullanımı altın, değerli maden ve kontör ürünlerinde geçerli değildir.
    Hediye çeki fırsatından bir müşterimiz bir kez yararlanabilir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Hediye çekleri birleştirilebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RvP_11

quote:

üye olursan eger bana şöyle indirim geldi 275 üzerine 25 tl indirim onu yazmamıssın detaylar Hesabınıza tanımlanacak olan Hediye Çekinizin son kullanım tarihi 6 Ağustos 2015 gün sonuna kadardır.

Hediye çekleri birleştirilebiliyor mu?

Alıntıları Göster
    bakdım şimdi birleşiyor yada birleşmiyor diye yazmıyor yani bilemedim birleşip birleşmedigini

• 1099 diyor? fiyati mi artti?
  • quote:

bakdım şimdi birleşiyor yada birleşmiyor diye yazmıyor yani bilemedim birleşip birleşmedigini

Alıntıları Göster
    kliksa da 1150 tl acer i5 5.nesil işlemcili olanı var onu da incelemende fayda var

ekran kartı iş görül mü ?
  • Çekler birleşmez hesabınızda ki banka puanı ve varsa da hızlıpara ile birleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 6 Ağustos 2015; 13:43:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Çekler birleşmez hesabınızda ki banka puanı ve varsa da hızlıpara ile birleşir.
    maximum'um olsa kliksadakini düşünücektim fakat maximum kartım yok @sunucum

çıkarılmış fiyatı yazdım :) @zengier
  • Kampanyalarla birlikte 1000 liraya i5 bulmusunuz iyi mi felan diye sormak ayip parasi olan kacirmasin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfo9403

Kampanyalarla birlikte 1000 liraya i5 bulmusunuz iyi mi felan diye sormak ayip parasi olan kacirmasin derim

• quote:

quote:

Kampanyalarla birlikte 1000 liraya i5 bulmusunuz iyi mi felan diye sormak ayip parasi olan kacirmasin derim

Alıntıları Göster
    gta 5 i kaldıracak laptop yokmu uygun fiyata kuzene laptop almak lazım. bu kaldırır mı acaba

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    kasası nasıl acaba? ısınma ya da ergonomi açısından?
    çok basit/adi gibi görünüyor resimlerde!..

• quote:

Orijinalden alıntı: vakur42

kasası nasıl acaba? ısınma ya da ergonomi açısından?
    çok basit/adi gibi görünüyor resimlerde!..

Alıntıları Göster
    hocam iyi güzelde 64 bit ekran kartı iyi olmuyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

hocam iyi güzelde 64 bit ekran kartı iyi olmuyor ya

Alıntıları Göster
    Bende almak ile almamak arasında kaldım yok mu anlayan bunlardan :)
  • quote:

Bende almak ile almamak arasında kaldım yok mu anlayan bunlardan :)

Alıntıları Göster
    acer
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    Niye ki hocam ? Yani ne sikintilar yaratir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLU

acer

neden hocam, daha önce kullandınız mı ne tür sıkıntılar yaratabilir?
  • Arkadas basliga indirimsiz fiyati yazsan daha iyi olmaz mi herkeste axess yok

Ayrica cekte alt limit var o da belirtilmeli

Sicak firsatta baslik acan insanlar bunlara dikkat etmeli siye dusunuyorum, yoksa corba oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 6 Ağustos 2015; 14:52:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

Arkadas basliga indirimsiz fiyati yazsan daha iyi olmaz mi herkeste axess yok

Ayrica cekte alt limit var o da belirtilmeli

Sicak firsatta baslik acan insanlar bunlara dikkat etmeli siye dusunuyorum, yoksa corba oluyor

Tabi ki hocam editliyeyim, çeki forumda arkadaşlar çok ucuz fiyata satıyor 500TL alt limitli olarak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.