Şimdi Ara

İ5 8600K Ya sıkıntı Çıkarır mı Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sisteminin temel özellikleri 2X8 Corsair Vengance 2400mhz ram-Gigabyte Winderforce Oc 1080- 240ssd-650W+80Psu corsair Ws650-1tb harddisk ve bunlara ek olarak İ5 8600K satın aldım fakat bazı durumlardan dolayı zerre olsun param kalmadı anakart almaya. Anakart olmadan da sistemi çalıştıramıyorum. Beni aşağıdaki linkteki anakart 2 ay idare eder mi? İ5 8600K ile sıkıntısız şekilde çalışır mı ? Overcrock yapamıcam ama sıkıntı değil. Yorumlarınızı bekliyorum
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-h310m-k-intel-h310m-socket-1151-ddr4-2666mhz-usb3-1-anakart.html

• Sorun olmaz alabilirsiniz. İşlemci soğutucunuz var değil mi?
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Kasa içinde 3 kaliteli fan var. İşlemci içinde bir fan alacağım. Bu 4 ünün yeterli olcağını düşünüyorım
  • O anakartla da kullanabilirsiniz. Sorun olmaz.
  • H310 ile çalışır fakat bu sefer de 8600K'nın anlamı kalmadı. Madem böyle bir anakart seçilecekti, işlemciyi de 8400'den yana tercih ederdiniz.

Ayrıca soğutucu olarak eli ayağı düzgün bir şey almanızı öneririm. Olur da belki Z370 geçerseniz OC yapmak isteyince yarı yolda kalmayın.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    2 ay sonrasında z370 e geçeceğim. Şu an anakartı 2.el alacağım soğutucuyu da basit br şey alacağım. 2 ay sonunda hem maddi olarak elim rahatlar ve anakartı geri satarım. 2el piyasası dolar kuru sebebiyle daha da değerlendi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.