Şimdi Ara

i5 6600k + MSI Z170A-GAMING-M3 hangi ram ve soğutucu alınmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • INTEL SKYLAKE CORE İ5 6600K 3.5GHZ 1151 6MB FANSIZ
    MSI Z170A-GAMING-M3 Z170A GAMING M3 DDR4 DVI HDMI GLAN (KİLLER) SATA EXPRESS M2 SATA3 Usb3.1

arkadaşlar bilgisayarımı bugün hb den verdiğim siparişi ile uprage ediyorum. Ürünler bugece teslim edilecek. Eve gitmeden önce vatana uğrayıp ddr4 ram ve işlemci için soğutucu almak istiyorum. soğutucusuz ve soğutuculu ddr4 2400mhz 8gb ramler arasında biraz da olsa fiyat farkı var. soğutucusuzu tercih edip güzel bir işlemci soğutucusumu alsam? yada tavsiyeniz ne olur. 300 geçmek istemiyorum.

• Ordic O kullanıcısına yanıt
    Ram ve sogutucu icin 300 lira butceniz mi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İşlemci soğutucusunu kaliteli almakta fayda var. Noctua soğutucuları düşünebilirsiniz.
  • FairLighty kullanıcısına yanıt
    Aynen o civarda. Biraz daha yukarı esneyebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağrı.K

İşlemci soğutucusunu kaliteli almakta fayda var. Noctua soğutucuları düşünebilirsiniz.

Noctua soğutucuda kasaya sığmama sorunu yaşarmıyım kasa biraz eskilerden

http://www.elektrofiyat.com/kasa/aerocool/aerocool-vs9-550-vs9-kasa.html

• Cooler master Hyper 103 alım vatandan. Eleman bunu verdi. Şimdi yoldayım kutuyu kontrol ediyorum LGA 1151 yazmıyor. Lga1150 var. Uyumsuzluk olurmu

• Sıvı soğutma için Silver stone tundra td03 al veya kasana uyumluysa td02 al. Ram ise fury al hepsi burada bak

Olmaz.

• Ram olarakta bunu aldım.
    http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-8gb-vengeance-kirmizi-ddr4-2400mhz-cl14-single-ram.html

Soğutma için aldığım üründen emin değilim hb de daha çok yorum alan ürünler varken vatanda bit tek coolmaster vardı. Az sonra sistemi kurmaya çalışacağım.

• İnventus ta nochua sogutucular var ram olarak kingston hyperx fury alabilirsin

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Mesajından sonra vatandan aldığım ram ve soğutucunun paketini açmaktan vazgeçtim. Yarın ilk iş geri verip Kadıköy'de inventusa gidip NOCTUA NH-L9x65 ve 8 HyperX Fury Black DDR4-2400Mhz  satın alacağım. Yarın 10:00-12:00 arası görünüyor inventus. Sitede ürünler var ama mağazadan alabilirmiyim acaba?

• Arayıp sorabilirsiniz illaki vardır

• Bugün vatana gittim ve dün aldığım cooler master Hyper 103 ü geri verdim. Paket açılmamış olmasına rağmen para iadesi yapmadılar. Bende XIGMATEK AEGIR ' 160 tlye aldım :) ürünü araştırdım sessiz ve performansıda iyiymiş. HB ve bir kaç diğer sitede 245 tl civarı, vatandan ucuza geldi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.