Şimdi Ara

i5 4460 ısınma sorunu (çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sistem daha 1 günlük stok fanını kullanıyorum herhangi bir termal macun sürmedim çünkü içinden çıkmadı
    sistem boşta 70-80 derecelerde dolaşıyor oyun testi yaptığımda 100 ü gördüm
    işlemcide bir sorun olabilirmi acaba ? yoksa yeni işlemci fan mı alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgscnn -- 4 Aralık 2015; 11:22:38 >

• Sistemi oyle kullanmayin islemciye yazik olur bitane termal macun alip surun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanarmagan00

Sistemi oyle kullanmayin islemciye yazik olur bitane termal macun alip surun

biraz sonra süremeyi deneyeceğim umarım işe yarar
  • dgscnn kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, kutunun içinden çıkan stok fan üzerinde macun sürülü gelmiş olabilir, İntel her işlemciye aynı muameleyi yapıyorsa çıkmış olmalı, benim aldığım g3220 ve 4690k da o şekilde gelmişti, montajda bir hata yapmış olma ihtimalinizi gözden geçirin bana kalırsa, iyi günler.

• Hocam termal macun sürmeden neden test yapmaya kalktın, ne anlamı var ki ? İşlemciye yazık edeceksin.

• Soğutucu yüzeyinde macun sürülü geliyor zaten. Sıcaklığa nereden baktınız ? BIOS'dan mı yoksa Windows üzerinden yazılımla mı ?

Yanlış ölçüm de olabilir, ya da montajda bir hata yaptınız, ya da başkaları topladıysa yaptılar. Öncelikle soğutucu montajını kontrol edin.

i5 4460 ısınma sorunu (çözüldü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 4 Aralık 2015; 11:13:43 >
  • Zaten stok fanin üzerinde termal macun varki ben stok fan üzerinde gelen macunla montajladim hiçbir sıkıntı olmadı en fazla 55 dereceyi gordum i5 4590
    Büyük ihtimal montajda hata var fan tam oturmamış olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soğutucu yerine iyi oturmamış yerine iyice otutturun.

• cevap veren herkese teşekkürler
    soğutucuyu çıkarıp taktım boşta 30 derece 5dk oyun denemesi yaptım 50 nin üzerini görmedim sorun çözülmüştür
  • dgscnn kullanıcısına yanıt
    Sen Fani Tam Takamamissin Ki Dostum .

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    o islemci Zaten istese'de o Kadar isinamaz Kardesimiz Fan'i Tam Takamamis Herkesin Basina Gelen Bisey .

• İyi bari, bir şeye zarar gelmeden çözmeniz güzel olmuş.

@Sertan-57

Söyledik üstte de zaten montajdan olabileceğini. Ayrıca herkesin başına gelmez, gelmiyor da. İşinizi dikkatli yaparsanız hiç de başınıza gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 4 Aralık 2015; 12:32:35 >
  • Bu intelin stok fanlarında ses durumu nasıl arkadaşlar
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Yok Acemi'ler icin Demek istemistim Evet Taksa'lar Boyle Sorun'lar Olmaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sertan-57 -- 4 Aralık 2015; 12:38:28 >
  • mBenJi kullanıcısına yanıt
    intel Olsun AMD Olsun ikisinin'de Stock Fan'lari Yaramaz ikisi'de Jenator Gibi Calisiyor En iyisi Kendin Para Yerip 150 TL'lik Saglam Fan Alicaksin .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.