Şimdi Ara

i-river h340 ve kayıpsız mp3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde Jethro Tull ve Queen'e ait kayıpsız olarak kaydedilmiş mp3'lerden (merak edenler için 1411 kb/sn kalitesinde ) oluşan albümler vardı . Daha önce muvo 2 kullanırken gene kayıpsız olarak kaydedilen bir albüm dinlemek istemiştim ancak alet çalamamıştı , daha sonra araştırdığımda creative'in mp3 player'larının en fazla 320 kb/sn'ye kadar desteklediğini öğrendim . Apple iPod içinde aynı durum vardı , sadece itunes ile apple lossles formatındaki şarkıları çalıyordu ama sanırın o format çokda efektif değilmiş . Farkında olmadan alete atmıştım ama geçen gün bir dinleyim dedim ve h340 çaldı kullandığım kulaklık da westone UM1 , daha önce creative megaworks de denemiştim gerçekten müzik ziyafeti gibi oluyordu ve bu defa da durum değişmedi . Genelde 192 kb/sn lik mp3 ler hoşuma gider ses kalitesi olarak bir de 320 kb/sn olanlar ciddi biçimde farkeder ama bu bambaşka , herkese öneririm . Sadece kulaklıktan kaynaklanan birşey değil , sıradan bir kulaklıkla dahi farkedilecek ses kalitesi , netlik , ayrıntı . Tüm iriver sahipleri de şarkı başına 30-40 mb'lık yere kıyıp bu zevki tatsınlar , ayrıca ipod ve de creative'in üst düzey mp3 player'larına sahip olan arkadaşlar da aletlerinin çalıştırabilip çalıştıramadığını denerlerse çok memnun olurum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.