Şimdi Ara

ı phoneden ı phoneye rehber foto vıdeo kopyalama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bende sımkılıtlı bır tane ıphone 4 war cıhazı burada acamadıgmdan yurtdısındakı kuzenımın 4s ıle degıstırmeye karar verdım o burada acılıyor bendekıde orada acılıyor. yanı ben kuzenımn telefonundakı rehberlerını fotograflarını vıdeolarını nasıl benım telefona atarım ı tunnesden olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yılmz00 -- 5 Ağustos 2012; 16:07:52 >

• Kuzenin bilgisayarina senin telefonu baglarsan onun foto haric herseyi senin telefona gelir. Tam tersi de gecerli. iTunes tan yapacaksin yani.

Yalniz acil olmasi forumlarda birsey ifade etmez. Basliktaki acil kismini silin lutfen. Sizin sorunuzun baskasinin sorusundan veyahut konusundan hicbir ustunlugu ayricaligi veya acilligi olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellman406 -- 5 Ağustos 2012; 15:58:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ylmz0

Arkadaslar bende sımkılıtlı bır tane ıphone 4 war cıhazı burada acamadıgmdan yurtdısındakı kuzenımın 4s ıle degıstırmeye karar verdım o burada acılıyor bendekıde orada acılıyor. yanı ben kuzenımn telefonundakı rehberlerını fotograflarını vıdeolarını nasıl benım telefona atarım ı tunnesden olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

Kuzenin bilgisayarina senin telefonu baglarsan onun foto haric herseyi senin telefona gelir. Tam tersi de gecerli. iTunes tan yapacaksin yani.

Yalniz acil olmasi forumlarda birsey ifade etmez. Basliktaki acil kismini silin lutfen. Sizin sorunuzun baskasinin sorusundan veyahut konusundan hicbir ustunlugu ayricaligi veya acilligi olamaz.

Hakılısınız duzeltıldı
    foto ve vıdeoları atmak ıcın bır cozum varmı
  • icloud var aslinda ama sim kilitli dediginize gore itunesden baska careniz yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.