Şimdi Ara

»» ı|[NOKIA SYMBIAN OS™ v9.x 3rd ED]|ı UYUMLU TEMALAR.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
6
Favori
287.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eger kvk bayilerine ulaştıysa yeni firmware, herhangi bir kvk bayisine götürüp yüklettirebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: baygandalf
    kardeş sırf sana teşekkür etmek için üye oldum ama forumada hayran kaldım teşekkür ederim kral bir kardeşimsin

sizler icin bunlar. sizler sagolun, indirin cekinmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj_mt
    cLone dostum biraz daha tema yollasan şuraya:)) telefonu alabilirim her an da:) direk hazır olsun istiyorum. zaten aldığım gün direk yeni versionu da yükleticem. sonra gelsin temalar gitsin programlar

almadin mi daha. gerci bende daha alamadim, birazcik islerim var temalari koymaya calisicam. yakinda da alicam. insallah.
  • teşekkürler
  • teşekkürletr
  • teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat_06_4877.
    teşekkürler

quote:

teşekkürler

quote:

teşekkürler

ne demek kardes, onemli degil rica ederim, hatta mujdesini vereyim yeni paketler geliyor. islerimi bitireyim ekleyecegim.
  • arkadaslar ben son 2 paketi indirdim. ama icindeki temalardan herhangi birini telefonda acmaya calisdigim zaman DOSYA BOZUK diye hata verio. telefonum n70. lutfen n70 calistirmiyo demeyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: HmZ
    arkadaslar ben son 2 paketi indirdim. ama icindeki temalardan herhangi birini telefonda acmaya calisdigim zaman DOSYA BOZUK diye hata verio. telefonum n70. lutfen n70 calistirmiyo demeyin

kendi agzinla soylemissin zaten n70 diye, bende bir an sasirdim. ama arkadasim malesef bu temalar symbian isletim sistemi v9.1 kullanan telefonlar icin. yani uzgunum senin n70 te calisamaz.
  • tesekkurler kardes
  • quote:

Orjinalden alıntı: HmZ
    tesekkurler kardes

seni boyle birakmayalim sen asagidaki linke bak birde, senin telefonunla hepsi uyumlu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_7386217/mpage_1/key_/tm.htm

• toplamda 22 adet olmak uzere 2 tema paketi eklenmistir. paketler tabiki topic basindadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [cLone]:: -- 18 Temmuz 2006; 21:25:27 >

• SYMBIAN 9.1 MODEL TELEFON KULLANANLAR SiZLERE BiR PAKET DAHA. TELEFONLARA UYUMLU *.sis OYUNLAR HENUZ BULUNMADIGI iCiN *.jar JAVA™ DESTEKLi TAM 228 ADET OYUN.
    [adedi] : 228
    [turu] : JAVA™
    [boyutu] : 24.55 MB
    [indir] : http://www.hemen paylas .com/download/1189541/java_oyun.rar.html
  • eline sağlık [cLone]:: benim için iyi oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN
    eline sağlık [cLone]:: benim için iyi oldu

rica ederim. biliyorumki bu tur uygulamalara bircok arkadasin ihtiyaci olacakti ve bende birkac topicte ayni anda paylasmak istedim. maksat insanlar nereyi takip ediyorlarsa, oradan ulasabilsin.
  • güzel temalar emeğe saygı
  • quote:

Orjinalden alıntı: brave_young
    güzel temalar emeğe saygı

tesekkur ederim arkadas. sanada saygilar, iyi indirmeler.
  • 12 adet tamadan olusan yeni bir tema paketi daha.
  • senin sayende çok uğraşmadan tema zengini olduk [cLone]:: ellerin dert görmesin. Sende al artık şu telefonu da aramıza katıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN
    senin sayende çok uğraşmadan tema zengini olduk [cLone]:: ellerin dert görmesin. Sende al artık şu telefonu da aramıza katıl

140 oldumu? baya olmus hakkatten. ne yaparsak beraber arkadaslar, elimden geldigince paylasmaya calisiyorum. telefonuda, bekliyoruz iste napalim, 3-5 gun oldu 1 hafta 2hafta, Turkiye'de yasiyoruz malum, isleriniz varsa erkenden hallademiyorsunuz. ama insallah az kaldi diyelim, yakinda katiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.