Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.646
Cevap
58
Favori
818.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üye olmadan önce bu klüpteki 104 sayfayı tektek okudum.bende 2006 1.5 crdi sahibiyim.önemli sorunlardan bir tanesi gördüğüm kadarı ile mazot pompası,mazot pompa motoru ve galvaniz olan mazot deposunun boya atıkları..sorularım 1) mazot deposunu değiştireyim dedim ama 800 tl dediler.söküp temizletmeyi kaça yapıyorlar bileniniz varsa 2)pompam ve motoru ile şu an sıkıntım yok ama başa gelirse diye sordum orijinali (A plaza serviste) 430 tl yan sanayi 80 ile 125 arası fiyatlar aldım.yan sanayi randıman verirmi..bilmiyorum biliyormusunuz mazot basıncının mutlaka 3 bar olması lazım.(servis bunu teyit edip 5 yıl garanti veriyor ama yan sanayi parçacıları garanti vermiyor.kaç bar basacağıda meçhul..aranızda yan sanayi kullanan varmı performans nasıl..teşekkürler
  • Arkadaşlar hu ter6719 olan adım alone wolf 81 olmuştur...hunter6719 yazıları bana aittir
  • Hayırlı olsun Hocam
  • depo sorunu galvaniz yüzünden kronik ama pompanın sorunu bu galvanizin pompanın üzerindeki filtreyi tıkıyarak yakıtsız bırakması sonucu ses yapmasıyla başlar.Temizlik fiyatı yerine göre değişiyor bazıları komple depoyu söküp içini çalkalıyor bazıları kapağını açıp boşaltıyor öyle temizliyor.Fiyatlarda tabiyki ona göre değişiyor.Sadece katkı koymayın katkı galvanizin dökülmesini hızlandırıyor.Bunun en temiz şehilde halledilmesi deponun tamamen değiştirilmesiyle halledilir.Ama dediğiniz gibi maliyetli bir olay.mazot deponuzu ne kadar dolu tutarsanız o kadar sorunsuz binersiniz aracınıza.
  • arkadaşlar bende aranıza 1.6 lık bir admire ile katışmış buluyonuyorum umarım araç beklentilerimi karşılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@TR@x

arkadaşlar bende aranıza 1.6 lık bir admire ile katışmış buluyonuyorum umarım araç beklentilerimi karşılar

Aracınız Hayırlı Uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rk34

quote:

arkadaşlar bende aranıza 1.6 lık bir admire ile katışmış buluyonuyorum umarım araç beklentilerimi karşılar

Aracınız Hayırlı Uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin inş.

teşekkürler iyi dilekleriniz için

• 2004 admire 1.6 beyaz otomatik lpgli 170 binde 4 çamurluk boyalı ne kadar eder arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: respectrespect

2004 admire 1.6 beyaz otomatik lpgli 170 binde 4 çamurluk boyalı ne kadar eder arkadaşlar

kardeş biz burada pek piyasa yapmıyoruz genellikle sorunları çözme yönünde ilerliyoruz gerçi bilgisi olan arkadaşlar size kaba taslak yardımcı olabilir ama hiçbir aracı tamamen incelemeden kesin fiyatını bilemeyiz.
  • Arkadaşlar yakın zamanda amartisör değişimi yaptıran var mı aranızda ?4 amartisörün toplam fiyatı nedir,hangi marka seçilmelidir ?

• quote:

quote:

2004 admire 1.6 beyaz otomatik lpgli 170 binde 4 çamurluk boyalı ne kadar eder arkadaşlar

kardeş biz burada pek piyasa yapmıyoruz genellikle sorunları çözme yönünde ilerliyoruz gerçi bilgisi olan arkadaşlar size kaba taslak yardımcı olabilir ama hiçbir aracı tamamen incelemeden kesin fiyatını bilemeyiz.

piyasa yapmak nedir anlamadım? admire başlığında admire fiyatı hakkında bilgi istiyorum. Bilgili arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim böylece ben de aranıza katılma şerefine nail olurum...
  • respectrespect kullanıcısına yanıt
    Hocam piyasa hakkında pek bir bilgim yok ama tahminimce 16 bin civarı olur.
  • quote:

quote:

quote:

piyasa yapmak nedir anlamadım? admire başlığında admire fiyatı hakkında bilgi istiyorum. Bilgili arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim böylece ben de aranıza katılma şerefine nail olurum...

Anlatmak istediğimi yanlış anlamışsınız sanırım. benim anlatmak istediğim araba boyalıdır ama çok bakımlıdır fiyatı artar boyasızdır dökülüyordur düşer sadece boya ve km bilgisi ile olmaz bu iş incelenmesi fotoların görülmesi gerekir admire lerin piyasası çok geniş 21 e de var 12 ye de tüm dediklerim etmen foto atarsın motorunu içini görürüz bir fiyat atarız ortaya ama tabi yine baktırmanız inceletmeniz almadan önce önemli.
    Hakkınızda hayırlısı olsun

• Arkadaşlar bugün aracın 4 amartisörünü değiştirdim.4 adet maysan mando marka amartisör 300 tl,el emeğide usta 100 tl aldı dördüne.Değiştirmek isteyene bilgi olsun.
  • arkadaşlar yol bilgisayarını nerden kontrol ediyoruz araçta şuan dışarıdaki sıcaklığı gösteriyor trip düğmesi gibi bişide göremedim
  • quote:

arkadaşlar yol bilgisayarını nerden kontrol ediyoruz araçta şuan dışarıdaki sıcaklığı gösteriyor trip düğmesi gibi bişide göremedim

km sıfırlama düğmesine basılı tutmadan tıklarsanız değişir.(kontak açık olması lazım)
  • quote:

quote:

arkadaşlar yol bilgisayarını nerden kontrol ediyoruz araçta şuan dışarıdaki sıcaklığı gösteriyor trip düğmesi gibi bişide göremedim

km sıfırlama düğmesine basılı tutmadan tıklarsanız değişir.(kontak açık olması lazım)

Teşekkürler

• Merhabalar..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-personelinden-2004-otomatik-accent-admira-204228450/detay

Bu araç hk yardımcı olabilir misiniz acaba ?
    Epey temiz görünüyor içime de siniyor gibi tabii görmedim ama.. bilemedim..
    Fiyat konusunda pm yolıuyla da yorum yapabilirsiniz..
    Yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 12 Mart 2015; 9:30:50 >
  • rueta R kullanıcısına yanıt
    Hocam araç her ne kadar temiz görünsede bence o fiyatı etmez model.Sonuçta 11 yasında araç .Ama 20 bine alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Admire21

Hocam araç her ne kadar temiz görünsede bence o fiyatı etmez model.Sonuçta 11 yasında araç .Ama 20 bine alınabilir.

Teşekkür ederim ilginiz ve yorumunuz için
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.