Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: hkn_dh
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
9.403
Cevap
221
Favori
1.005.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mustafa4406

Selam. elit plus da uzun far asistanı varmı

Malesef yok,hatta iyi aydınlatmayan halojen sarı renk uzunlara sahip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 29 Kasım 2015; 22:25:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuye

Herkes tok satıcı ayaklarında. Aracın fiyatı euro 3.3-3.4 aralığında belirlendi zaten. Bu nedenle euro'nun bu fiyatı geçmeden zam gelmemesi gerekir normalde. Hatta şu anda %10 pahalıya satılıyor araç. Keyifleri bilir. Az satalım kârlı satalım havasındalar. 2010 sonrası stratejileri bu ve bu stratejiyi bu yıldan itibaren daha da sert uygulamak istiyorlar. Dediğim gibi keyifleri bilir, alternatif çok.

Yüzde on fiyat fazlalığı konusunda size katılıyorum,aynı donanıma sahip aynı fiyata satılan dizel rakipleri var,fiyatlarda yüzde on indirime gidilse tucson çok daha rekabetçi hale gelir,elit plus ect 99000 tlye satılmalı ama şu bi gerçek tucson sınıfının en yakışıklısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 29 Kasım 2015; 22:35:42 >
  • Elite Plus ile Elite ön far farkı tam olarak nefir?

• icay İ kullanıcısına yanıt
    Bayii 6-7 bin lira arasında olduğunu söyledi. Yani 10 bin lira farkın çoğu led far farkı. Diğer özelliklerin çoğu sensör ve yazılım işiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xuye -- 29 Kasım 2015; 23:07:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icay

Elite Plus ile Elite ön far farkı tam olarak nefir?

Elit mercekli halojen farlar sahip,elit plus ise led farlara sahip,uzunlar ikisinde de aynı sarı renkli standart halojen far

• Elite pluslar icin ilerde uzun far asistaninin yazilimla gelecegini duydum zaten varolan altyapi kamera sensor zimbirtilari mevcut...gelirse super olacak..

• mmm007 M kullanıcısına yanıt
    Sayın mmm007 aracınızı teslim aldınız sanırım. İyi günlerde, kazasız belasız kullanın inşallah
  • engin1927 E kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim 2 gün oldu..nihayet kavuştuk.ilk 250km yol tamamı şiddetli yağmur altında geçildi ve ortalama hızım 65km 9,2 yaktı.ama şunu yürekten söylüyorum aldığıma daha da çok memmun oldum iyi bir iş yapmışım dedim kendi kendime..
  • Hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah :)

• icay İ kullanıcısına yanıt
    Emin olmak için soruyorum. Elite için 100.400 deigl mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatft

Emin olmak için soruyorum. Elite için 100.400 deigl mi?

Aynen elit için,beyaz alınırsa sanırım 1000 tl daha inerler,aynı firmadan beyaz elit plus ı 108000 tlye alan olmuştu.

Aynı bayiden manuel vites beyaz elit için 91000 tl fiyat aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 30 Kasım 2015; 14:38:21 >
  • Arkadaşlar ben de aranıza kuvars kahve 4x2 Elite Plus Manuel ile katıldım. Aracı 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Bulabilirseniz kuvars kahveyi de öneririm çok güzel bir renk.
  • Bu arada 100.700 TL ankara istanbul yolundaki bayiden aldım. 4x4 olan modeli 111.000 TL ye veriyorlar. Biraz daha indirilebilir pazarlıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regan

Arkadaşlar ben de aranıza kuvars kahve 4x2 Elite Plus Manuel ile katıldım. Aracı 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Bulabilirseniz kuvars kahveyi de öneririm çok güzel bir renk.

Hayırlı olsun güle güle kullanın,eğer bi mahsuru yoksa fiyat ve tüketim bilgisi alabilirmiyiz

• Regan kullanıcısına yanıt
    Gule güle kazasiz belasiz kullanin. Hayirli olsun
  • fuatft F kullanıcısına yanıt
    Evet metalik elite 100.400 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

Orijinalden alıntı: Regan

Arkadaşlar ben de aranıza kuvars kahve 4x2 Elite Plus Manuel ile katıldım. Aracı 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Bulabilirseniz kuvars kahveyi de öneririm çok güzel bir renk.

Hayırlı olsun güle güle kullanın,eğer bi mahsuru yoksa fiyat ve tüketim bilgisi alabilirmiyiz

Fiyat mesajımda bahsettiğim gibi. Yakıt tüketimi 9,5-11lt arasında değişiyor kullanıma bağlı olarak. Kullanım klavuzunda motorun rodaj süresini 1000km olarak belirtmişler. Tabi zaman geçtikçe bu değer daha da gerçeği yansıtır duruma gelecektir.
  • Fiyat listesi kalkmis günelleniyor diyor hayırlısı bakalım

• Regan kullanıcısına yanıt
    Ankara Ata Hyundai de ben gördüm cumartesi günü, çok güzel bir renk fümeye benziyor
  • engin1927 E kullanıcısına yanıt
    Ankara da başka bir yerde 109300 TL fiyat aldım, beyaz opak renk için
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.