Şimdi Ara

Hyundai SantaFe vs Kia Sorento X-Force (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
27.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün galerilere gidip yapabilirsem test sürüşü yapıp kararımı vericem
  • jeep compas fiyat konusunda çok ucuz, benzin konusunda fazla cimri, performans konusunda ise tatmin edici olacak, fakat yinede bence tipi ve içi güzel olmamış birde amerikan arbasi olduğundan büyük bir ihitmalle malzeme kalitesi düşük olur. Kia Sorento ve Sata Fe teknik bakımdan birbirine çok benzer araçlar onlari ayiran tek şey süspansiyonlari Sorent'nun ki çok yumuşak amerikan arabalarinki gib Sante Fe daha çok asfalta özellikle bizim yollarimiza biraz daha uygun.. birbirine yakin arabalar bence hangisinin tipi hoşuna gidiyorsa onu al
  • kardeş bende değiştirecem kararsız kaldım mersedes vaneo var 2004 model satamadım daha takasta az sayıyorlar benimde sportage hoşuma gitti tipi
  • sorentonun en dolusuyla santafenin en dolusu arasından 10bin eurofark var.santafe daha pahalı.ki kiadaki motor daha kuvvetli.komşu aldı bizim sorento.araba çok keyifli 400tork olması çok daha keyifli basınca geri yapıştırıyo insanı ama ben derimki biraz daha bekle be honda crv bak.2.2ctdi en güzeli olurdu çok iyi yapmışlar bence yeni crvyi
  • sorento bende baktım ama santa fe sanki daha klas gibi geldi bana evet fiatta yüksek sorento motor 2500 fe 2200 sanırım
  • santa fe çok büüyyyüüüükkkk.. değilmi...
    kamyonet gibin..
  • santa fe küçük olanıda var 7 kişi olanıda var 2 çeşit
  • olsun bence kasa çok abartı büyük
  • düşünsene 7 kişilik bir ailesiniz geri kalanları bagajamı atacan
  • quote:

Orjinalden alıntı: barcelona

jeep compas fiyat konusunda çok ucuz, benzin konusunda fazla cimri, performans konusunda ise tatmin edici olacak, fakat yinede bence tipi ve içi güzel olmamış birde amerikan arbasi olduğundan büyük bir ihitmalle malzeme kalitesi düşük olur. Kia Sorento ve Sata Fe teknik bakımdan birbirine çok benzer araçlar onlari ayiran tek şey süspansiyonlari Sorent'nun ki çok yumuşak amerikan arabalarinki gib Sante Fe daha çok asfalta özellikle bizim yollarimiza biraz daha uygun.. birbirine yakin arabalar bence hangisinin tipi hoşuna gidiyorsa onu al

Ben birazdaha pahalı ve kaliteli istiyorum jeep compass bana biraz ucuz gibi geldi özellikleri falan çok iyi ancak ben tatmin olmadım

• sorento nun x force da navigasyon türkçe ve standart hale geldi bilinen sorentodan çok farklı bi kasa yapısı yok..

hyundaı eski santa fe sine göre süper bi kasa yaptı bence ve çok da iyi gidiyo bu aralr ..

bi de şöyle bişi var ..

sorento 2,5 dizel 140 beygir 100 km de ortalama 8.5 litre----------- santa fe 2.2 dizel 150 beygir 100 km ort. 8.1 litre gibi biraz fark var..( benzin değerleri tam doğru olmayabilir )

ben santa fe derim özellikle siyah..
  • Sorento X-Force 2.5 170ps
  • sorento biraz tipsiz geldi bana sanra fe ondan tipli
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bescherelle

Sorento X-Force 2.5 170ps

nasıl yani?karar verdin mi?eger ikisinede bakma fırsatın olduysa art eksi düşüncelerini yazarsan sevnirim...
  • araziye çıkmayacaksan şehirdeysen bunlar hiç bir işine yaramaz gösterişden başka. kırsaldaysan o başka. benim görüşüm budur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muribbi

araziye çıkmayacaksan şehirdeysen bunlar hiç bir işine yaramaz gösterişden başka. kırsaldaysan o başka. benim görüşüm budur.

evet zaten gösteriş amaç
  • şu iki arabanın yan yana cekilmiş fotosu olsaydıda görsel karsılaştırsaydık bari
    işten bir fırsat bulupta santa fe yi göremedim şöyle canlı canlı
  • ben baktım aslında kia sportage ve hyundai tuson tip olarak bunlardan iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kurban50

ben baktım aslında kia sportage ve hyundai tuson tip olarak bunlardan iyi

pardon ben burayı sorento santa fe sandıydım
    tip olarak benim e200 daha iyi ama eldeki elmalardan secim yapalım
    eger görüpte kıyaslama sansınız olduysa
    kurban50 arkadaşım sorento ve santa fe hakkında ne düşünüyosunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.