Şimdi Ara

Hyundai i30 cw 1.6 crdi otomatik alındı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi geceler geçen hafta anlaşmıştık paramız eksik olduğu için 1 hafta süre istedik. sağolsun arkadaşta müsaade etti ve bugunde gittik aracı aldık. araç hyundai i30 cw dizel otomatik style donanım 2014 model (2015 6. ay trafiğe çıkışlı) 25 bin km de boyası değişeni vuruğu olmayan bir araçtır. 60 bin tl ye aldık araçla 80 km yol yaptım bugün ve gayet başarılı buldum. özellikle arka baş mesafesi ve bagajı beni en çok şaşırtan önü oldu. yarın detaylı bir şekilde fotoğraflarını koyarım çünkü forumu araştırdığımda cw lerin yeteri kadar foto göreme Hyundai i30 cw 1.6 crdi otomatik alındı.
    dim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diewilden -- 7 Haziran 2016; 23:59:49 >

• hayıtlı olsun, Allah kaza bela vermesin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diewilden D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam Allah kaza bela vermesin...Bende araba alacağım bütçe max 40 bin tl hyundai i20 1.2 düşünüyorum sizce 1.2 motor nasıldır?
  • FRKN_01 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Allah sizlere daha iyisini nasip etsin inşaallah ben geçen ay arkadaşımın i20 sini kullandım 1.2 motor olanını araç şehir içinde çok eğlenceli geldi bana açıkçası b segmentine göe geniştide bayağı sadece uzun yolda çok performans arıyorsanız o biraz sıkıntı olabilir. ama bulabilirseniz iyi bir tercih olur.
  • Rizeli kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim çok sağolun.
  • diewilden D kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam genel olarak şehir içinde kullanılacak ama şehir dışı seyahatlarında performansı üzebilir yani :)
  • Allah kaza bela vermesin güzel araç

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın

• CyberBot kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bu tarz araç düşünmüyorum size iyi satışlar :)
  • Cw style 60 bin 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Aracım satılık düşünürseniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-memurdan-aile-arabasi-299467241/detay

Bayan memur deseydiniz simdiye satilmisti

• Hahirli olsun kardes.

Resim kousunda pek tavsiye etmem. Resim paylasanlarin basina pek hos seyler gelmiyor. Forun laneti diyorlar ama ben pek inanmam boyle hurafelere

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Aracım satılık düşünürseniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-memurdan-aile-arabasi-299467241/detay

Daha uzaktan çekseydiniz hocam

• Hayırlı olsun hocam, güle güle binin. Bir station wagon sevdalısı olarak en beğendiğim stationlardan olur kendisi. Hatcbackine de ayrı hastayım zaten, umarım bir gün ben de direksiyonuna oturabilirim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: adnn

Hayırlı olsun hocam, güle güle binin. Bir station wagon sevdalısı olarak en beğendiğim stationlardan olur kendisi. Hatcbackine de ayrı hastayım zaten, umarım bir gün ben de direksiyonuna oturabilirim. :)

Allah razı olsun inşallah daha iyileri sizlerin olur.
  • Hayırlı olsun iyi tercih
  • aramıza biri daha katıldı demek

hayırlı olsun
  • cw yakışmamış o araca, hatırlı olsun bu arada
  • Hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese çok teşekkür ederim iyi temennileriniz için.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.