Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.790.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/special-cift-fonksiyonlu-uzatilabilir-yumusak-ara-kolcak-301126/productDetails.aspx?categoryid=260649&productid=otm301126

arkadaşlar bu kolçaktan alıp taktım bugün

montajı biraz zor odu altlkara eğilmek vs ama iyi oldu

çok amna aman bişey değil ama fiyatuna göre gayet iyi

bu benim araba değil ama getz olduğu için nasılsa uyar diye almıştım bende

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Ben 2 adet 55 cm 1 adet 35 cm siparişi verdim. Arka banana sileceği yeni değişmiştim.

1. REX KİLİTLER İÇİN BUZ ÇÖZÜCÜ,ÖNLEYİCİ+YAĞLAYICI SPREY 4,12 TL (Aşağıdaki ürününün HEDİYEsidir)
    2. TİGER DİAMOND VİSİON 55 CM BANANA SİLECEK SÜPÜRGESİ 6,25 TL
    3. DREAMCAR INWELLS BANANA SİLECEK UNIVERSAL 550 MM. 3,59 TL
    4. SPACE TEL DESTEKLİ 4 APARATLI 35 CM BANANA SİLECEK SÜPÜRGESİ 8,43 TL

Toplam İndirim :
    4,12 TL
    Ara Toplam :
    18,27 TL
    KDV :
    3,30 TL
    Sipariş Toplamı :
    21,57 TL

2 tane 55liği ne yapacaksın anlıyamadım

önlerin 1 tanesi 55 1 tanesi 35 cm

Ya aslında 4 tl likten alcaktım, sonra baktım bir tanesinin yanında da buz çözücü var ve ihtiyacım da vardı. 2 kere sipariş vermeyeyim 3 kuruşluk mal için dedim. Yakılan benzine acıdım. ve 2 tane 55lik aldım nasılsa kış bitene kadar ömrünü tamamlıyo, gacur cucur ötmeye başlıyolar.

35liği de kipadan alcam stokluyacağımm heryerde bulunmuyolar, yeni gelmiş bananalar 5 tl mi neymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 19 Ekim 2009; 17:16:27 >

• getzimiçin kişlik lastik olarak BRIDGESTONE ice cruiser aldim 175-65-14
    umarim memnun kalirim
    kullanan bilen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufuk_XT

merhabalar..

kimlere söylediysem anlamadılar yada ben anlatamıyorum(eminim anlatamıyorumdur.)

diyelim araç 2. viteste yada 3. viteste olsun. Devir saati 3.500 4000 e falan geldiğinde vitese ellediğimde vites titriyor ama titreme dışardan değil vites kutusunun içinden geliyor sanki.dışardan gözle baktığında herhangi bir olumsuzluk yok.elini üstüne koyduğunde bariz belli oluyor ve sanki o devirlerde daha zor geçiyor . yüksek devirlerde vites atarken böyle birşey oluyor.(arkadaşımın start model getzinde böyle bir problem yok.

aracım 1.4 motor 97 HP benzin. 2008 model. 10.000Km de.

saygılar.. (aracımın balans ayarı bozuk tahminimde 140 tan sonra titreme yapıyor) belirtmiş olayım.belki alakalıdır..

Arkadaşım kullandığın araç benimkiyle aynı, 210 u gördüm ama bahsettiğin tarzda bir sorun yaşamadım ben. ayrıca aracını 2. - 3. viteste 4000 devire kadar zorlamana gerek yok. En ideali ve tasarruflusu 2000 - 3000 devir arasında kullanmaktır. Aracının 15000 bakımına az kalmış,götürdüğünde bi yol testine çıkın ve şikayetini dile getir,burdan ne söylesek boş. Ama şanzımanla alakalı olabilir diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaMdaKi_KeMaNCi

Arkadaşım kullandığın araç benimkiyle aynı, 210 u gördüm ama bahsettiğin tarzda bir sorun yaşamadım ben.

Merakımdan soruyorum
    Dostum bu araçla 210 km mi yaptın?
    3000 devirde ben düz yolda 100 görüyom, tasarruf için o da.
    210 km hız için kaç devirde kullandın arabayı ve hangi yolda..
  • Selam arkadaşlar Getz için silecek süpürgelerini değiştirmeyi düşünüyorum. Hepsiburada.com da sanırım 55 ve 35cm var ölçdüğüm zaman 35den biraz daha büyük gibi duruyor, hepsiburada.com'dan daha önce satın alan arkadaş oldu ise bana fikir verirse sevinirim.

Ayrıca askere gideceğim için 2006 Model aracımı satıyorum 24000km de kazası boyası değişeni yok, ilgilenen olursa:
    http://www.sahibinden.com/sahibinden_1_4_dohc_temiz_garantili-61WQQaXQQ17828145WQQpXQQdisplayitem
  • Beyler.Bu 16 valf 1.5 dizel getzlerin yakıtı nasıl bana bilgi verebilirmisiniz?Teşekkürler.
  • kullanan bi arkadas 11 kurus yaktiğini söyledi ama onun yalancisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

quote:

Orijinalden alıntı: DaMdaKi_KeMaNCi

Arkadaşım kullandığın araç benimkiyle aynı, 210 u gördüm ama bahsettiğin tarzda bir sorun yaşamadım ben.

Merakımdan soruyorum
    Dostum bu araçla 210 km mi yaptın?
    3000 devirde ben düz yolda 100 görüyom, tasarruf için o da.
    210 km hız için kaç devirde kullandın arabayı ve hangi yolda..

tiske yeni her araç ile 200 210 kmh süratleri görmek zor değil ancak getz ile 160 dan sonrası oldukça sıkıntılı
    ancak yapılan hızları video olarak youtubede vs yayınlıyorlar yardımcı olmak açısından bir video linki paylaşayım

http://www.youtube.com/watch?v=1rJH-YgNfVw

• quote:

Orijinalden alıntı: ototube

Beyler.Bu 16 valf 1.5 dizel getzlerin yakıtı nasıl bana bilgi verebilirmisiniz?Teşekkürler.

SAYIN OTOTUBE: BEN ARACIMI 2 AY ÖNCE ALDIM. BUGÜN 1674 KM OLDU %70 ŞEHİRLER ARASI OLMAK ÜZERE 100 KM.DE 4.8 LT YAKIYOR VE BEN MEMNUNUM. SELAMLAR. YANLIZ VİRAJLARDA YOL TUTUŞU HOŞ DEĞİL BANA GÖRE TABİ.

2010 1.5CRDİ VGT ABS EPS AC 4AB SR FULL AÇIKMAVİ
  • Ah bir de ben de görebilseydim benimkisinin 4.8 yaktıgını
  • ben gördüm bi senesi ankaradan gelirken

ama şehir içinde hayal

en düşük gördüğüm 6.5 litre
  • benzinli getz uzun yolda 160 ın altına düşmezsem 9.7lt civarı yakıyor :)

bu arada bende silicek alıcam

55 ve 35 dimi olçuler 38 liklerde var kafam karıştı

arkalarda 35 ise iki 35 ve bi 55 banana şart :D

• benimki de benzinli 6.5 litrede karişik yakiyor
  • Gerçek ölçüler Ön cama 55cm ve 35 cm arka 35 cm. Ama öne 55cm ve 38 bile takılabiliyor. Pek sıkıntı yaratmıyor.

Ayrıca hepsiburada dakiler daha büyük gibi birşey söz konusu olamaz. Bir fark var ise o da klasik silecekler ile banana sileceklerde milimlik farklar olabilir.

Zamanında gider servise taktırırdım bir sürü para verirdim sileceklere, şimdi 4-5 tl lik banana silecekleri kullanıyorum. Hiç bir sorun yok ve acayip şık duruyor.

Birde arka cam hep leke bıraktığı için en pahalısından gidip klasik silecek almıştım leke bırakıyordu, sonra bananayı keşfettim en ufak birşey bırakmıyor. Artık önlerde arkada bananadan şaşmam.

Ya bide birşey sorcam hepsibıurada da bir ürün gördüm.
    buzkazıyıcı
     ██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██

bu buz kazıyıcıdaki parkmetre ne işe yarar, nasıl kullanılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 20 Ekim 2009; 19:41:19 >

• bende bu silecekler konusunda önlere 55 ve 38 lik kullanıyorum. arkaya 35. gayet memnunum 38 olması daha geniş silmesi iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

ben yorumlar üzerine bunları aldım ve bende çok memnun kaldım açıkçası

ihg70de aldı oda memnun olduğunu söylüyor

http://www.hepsiburada.com/vette-banana-silecek-550-mm/productDetails.aspx?categoryid=264013&productid=otsv1001300003157

http://www.hepsiburada.com/vette-banana-silecek-350-mm/productDetails.aspx?categoryid=264013&productid=otsv1001300003151

bende bunlardan almaya kadar verdim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozden61

bende bu silecekler konusunda önlere 55 ve 38 lik kullanıyorum. arkaya 35. gayet memnunum 38 olması daha geniş silmesi iyi...

ama önde sağ taraf 38cm olunca camdan taşıyor ve uç tasrafının çabu kdeforme olup kopmasına sebep oluyor

en azından bende öyle oldu

o yüzden 35lik aldım bu sefer
  • 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.