Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.790.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dün bp den benzin alırken,
    benzinciye 98 oktan varmı diye sordum adam ''eğer 95 kullanıyosan 95 al abi yakarsın arabanın motorunu valla''dedi doğrumu bu ben bu kadar fark edeceğini sanmıyorum,
    bu arada roy bende başaktan yaptırdım sigortayı diğerlerine göre daha ucuz diye,
    sana tavsiyem Jackdanielsin dediği gibi yap autokingle falan uğraşma ufacık çizikler için,
    sen bi dene benimde arka tamponun altında ufak bişey var ona göre bende yapiym
  • autoking yaptırmassam artık 10000 bakımı yaklaşıo servise yaptırtırım
  • ARKADAŞLAR HERKESE SELAMLAR.BURADAKİ YORUMLARA İZMİRDEN KATILAN ARKADAŞIMIZ VAR MI?AYRICA JANTLARIMI 14 TEN 15 İNCHE ÇIKARIP 195 55 15 LASTİK DÜŞÜNÜYORUM.ESTETİK OLARAK SANIYORUM DAHA HOŞ OLUR.YOL TUTUŞ YAKIT VE HIZLANMA ETKİLENİR Mİ.ARACIM 2005 1.5 CRDİ 82 HP...
  • yarın arabanın resimlerini göndereceğim size,
    herkes göndersin bence böle bi bakalım oldumu
  • Arkadaşlar, bu ampullerin özelliklerinde 150 saat ömürden bahsediyor. bu kadar az mı bunların ömrü? tecrübeleriniz nelerdir?

quote:

Orjinalden alıntı: @ng@r@lı

quote:

Orjinalden alıntı: nikon

OSRAM SİLVERSTAR AMPULLERİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK İNTERNETTEN ALABİLİRSİNİZ YALNIZ FİYATLARI BİRAZ PAHALI GİBİME GELDİ.
    http://www.otopol.com/product_info.php?cPath=5993_57500_5750_5752&products_id=100526

evet fiyatı biraz pahalı gibi burada (16ytl)

JackDaniels, çok guzel anlatmışsın ampulün montaj olayını, sagolasın. Umarım becerebiliriz :)
    Ampulun buyuk resmide varmış. Foruma ekliyeyim bari

• Arkadaşlar ziebartta,
    arabanın altına yaptıkları yalıtım sistemini yaptıran varmı öneriyormusunuz??
  • quote:

Orjinalden alıntı: kckilic

Arkadaşlar, bu ampullerin özelliklerinde 150 saat ömürden bahsediyor. bu kadar az mı bunların ömrü? tecrübeleriniz nelerdir?

quote:

Orjinalden alıntı: @ng@r@lı

quote:

Orjinalden alıntı: nikon

OSRAM SİLVERSTAR AMPULLERİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK İNTERNETTEN ALABİLİRSİNİZ YALNIZ FİYATLARI BİRAZ PAHALI GİBİME GELDİ.
    http://www.otopol.com/product_info.php?cPath=5993_57500_5750_5752&products_id=100526

evet fiyatı biraz pahalı gibi burada (16ytl)

JackDaniels, çok guzel anlatmışsın ampulün montaj olayını, sagolasın. Umarım becerebiliriz :)
    Ampulun buyuk resmide varmış. Foruma ekliyeyim bari

taktıralı 6 ay oldu, hiçbir problem yok

• arkadaşlar meraba bende hyundai gtz 1.5crdi var müzik tesisatı düşünüyorumda arka cam yapıştırma bütün tesisatıda aldım. ama bagaja 2000 watt pioneer subbufer koymayı düşünüyorum sizce nasıl olur. cam patlarmı acaba... yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.......
  • Patlar sonucu çıkarsa tesisatı satcanmı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: tweety arda

ARKADAŞLAR HERKESE SELAMLAR.BURADAKİ YORUMLARA İZMİRDEN KATILAN ARKADAŞIMIZ VAR MI?AYRICA JANTLARIMI 14 TEN 15 İNCHE ÇIKARIP 195 55 15 LASTİK DÜŞÜNÜYORUM.ESTETİK OLARAK SANIYORUM DAHA HOŞ OLUR.YOL TUTUŞ YAKIT VE HIZLANMA ETKİLENİR Mİ.ARACIM 2005 1.5 CRDİ 82 HP...

galiba yol tutuş artar ama hızlanma ve yakıt sarfiyatıda artar

bende düşünüyordum ama maliyet astronomik olduğu için bana göre şimdilik sadece 14" alüminyum jan işimi görüyor 440 ytlye

bu arada aroka

tesisat dediğin nelerden ibaret acaba

eğer aracın benimki gibi kasetli ise hiç bulaşma boşuna masraf haaa tesisat komple teyp hoparlör amfi woofer falansa olur tabiii

hem cam niye patlasınki öyle bişey olacağını sanmam hem açarsın camları bişey olmaz

• of ya hergün okula git gel arabanın a... koydum kısaca afedersiniz, heryer kazılı, çukurmuş, inşaatmış, yol yapımmış, ön sol yada arka sol amortisörden derin çukurlarda guk diye bir ses gelmeye başladı, 10000 bakımında kontrol edin desem, 6800 de, bu ses benim kullanışıma bir etki yaparmı bilen varmı? yani kazaya sebebiyet vs.
  • büyükbakkalköy yolunumu kullanıyorsun gelirken felan

geçen ordan geleyim dedim kazıyolar hep yolu rezil oldu arabam yaw bidaha o yolu kullanmam hayatta

bendede ön soldan öyle bi ses geliyo gibi me geldi servise gittim

merkez servisin orda sanki tam bu iş için yapılmış gibi bi yol var orda test ettik ama hiç tık demedi namussuz

bence bakımı felan bekleme bi liste yap al eline götür servise baksınlar bütün sorunlarına
  • Buğu sorunu için fanım sürekli "1" sevişesinde. Ancak fan açıkken sıcaklık ayarı nötr durumda olduğu halde, sıcak hava üfleniyor.
    Fanı kapattığımda ise mutlaka buğu oluyor.
    Bu sorunu yaşıyan bir arkadaş var mı?
  • havayı içerde dolaştırıyorsan, konsolda oraya getirmişsen ayarı çok buhu olur, dışardan hava alma kısmına getir ve ısıyı tam ortaya getir, problem kalmaz.

JackDaniels, ben hergün o yoldan gelmek zorunda kalıyorum araba ruhunu teslim edicek artık birde kayış dağı yollarını görsen... aklın hayalin durur, dün bir kazıya düştüm arabanın sağ ön patladı sandım allahtan korumaya gelmiş çizik bile yok çok sevindim...

o guk sesi çoğalırsa haftaya falan giderim artık aynı kalırsa bakımda sölerim liste olarak
  • Arkadaşlar bende bugün park ederken,
    sol arka çamurluğu sürttüm bi kaç çizik oluştu acaip moralim bozuldu,
    bu rötuş boyasını her renk oluyormu bulurmuyum jackdaniels sen bi ara kullanmıştın.
    bu arada roy bahsettiğin yoldan kız kardeşimi okula götürdüm cuma günü durum hakkaten felaket
  • yeni yollar keşfedicem yada arabayı haşat edip 10000 bakımında komple toparlatmaya çalışcam çare yok, Türkiye 'de yaşıyoruz.. düzgün 2 3 km çukursuz bir yol görünce oh be diyorum sanki olması gereken o diilmiş gibi 2 3 km düzgün yola muhtaç bırakan bu karayollarına

• quote:

Orjinalden alıntı: suadiye

Arkadaşlar bende bugün park ederken,
    bu rötuş boyasını her renk oluyormu bulurmuyum jackdaniels sen bi ara kullanmıştın.
    bu arada roy bahsettiğin yoldan kız kardeşimi okula götürdüm cuma günü durum hakkaten felaket

servis kendisi hazırlıyo o boyayı araba rengine göre

benim renk ellerinde yoktu 2-3 kez söyledim

en sonunda servis müdürüne söyleyince 5 dakikada hazırladılar ve kutuda verdiler

bende ilaç şişesinin içine koydum ve lazım oldukça kullanıyom

• quote:

Orjinalden alıntı: royartar

yeni yollar keşfedicem yada arabayı haşat edip 10000 bakımında komple toparlatmaya çalışcam çare yok, Türkiye 'de yaşıyoruz.. düzgün 2 3 km çukursuz bir yol görünce oh be diyorum sanki olması gereken o diilmiş gibi 2 3 km düzgün yola muhtaç bırakan bu karayollarına

HAKLISIN ROY. DEVLET VERGİYİ SON KURUŞUNA KADAR ÇATIR ÇATIR ALIR. AMA İŞ İCRAATA GELİNCE ............

• quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orjinalden alıntı: suadiye

Arkadaşlar bende bugün park ederken,

servis kendisi hazırlıyo o boyayı araba rengine göre

benim renk ellerinde yoktu 2-3 kez söyledim

en sonunda servis müdürüne söyleyince 5 dakikada hazırladılar ve kutuda verdiler

bende ilaç şişesinin içine koydum ve lazım oldukça kullanıyom

ben de gitsem söylesem, yaparlarmı ben rütuj istediğimde komple boyanması gerekiyor dediler... o parçanın? peki çok belli oluyormu?

• abi ustanın iyi olması Lazım bide boya aldıktan sonra boyayı bi demir sac yada plaka gibi bişeye sıkıp kuruduktan snra kaputun üstüne koyun yada ustadan isteyin o yapsın güneşte bakın snra belli olur renk uymazsa çok sırıtır boya tutarsa ustada ustaysa portakallanma yapmazsa sadece o parcayı boyayıp kurtarabilirsin meşhur ustalar var koca kapıda adam el kadar yeri boyuyo ve belli olmuyor.......
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.