Şimdi Ara

hyundai fx coupe!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.08 model dizel grande puntom vardı.fakat son zamanlarda yolda giderken direksiyonu birkaç kez sertleşti,hareket ettirilemeyecek şekilde ve uyarı işareti çıktı ekranda.araştırdm ve kısa süreli böyle hata yapabiliomuş,kontak açıp kapatmak lazımmış.ben arabadan soğudum dolayısıyla.şimdi onu sattım ve 2008 2009 hyundai fx coupelere bakıyorum fakat çok fazla bilgim yok bu araçlar hakkında.yardımcı olursanız sevinirim.

• 1.6 motorun performansı vasat,bu araca daha iyisi lazım.ayrıca benzini çok yer,arka koltuklarına oturulmaz(oturulmuyor).iç mekandaki malzeme kalitesi ve işçilikte de çok yüksek değil.başka bir şey gelmiyor aklıma.
  • ben 2009 hyundai coupe fx 1.6 kullanıcısıyım, aracıma gaz taktırdım çünkü çok geziyorum, 300 kr. civarı yakıyo ,üzerinde 17 jant var , bu jantlar arabayı fazla kasıyo, bunda arabanın 1360 kg olmasınında etkisi büyük, performans açısından bakacak olursak çok zevk aldığımı söyleyemem, ama görüntü açısından çok estetik ve dikkat çekici bir arabadır. sert süspansiyon olduğu için konforluda değil. ama seviyorum işte :)
  • tutulmayan bir araç ayrıca üretimi yok banttan indi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMETXXXX

tutulmayan bir araç ayrıca üretimi yok banttan indi

tutulmayan dediğiniz aracı 1 yıl kullanıp bin tl karla sattım .

hocam sen tutulmuyor falan laflarını pek takma. sonuçta hiç bir coupenin sedan gibi piyasası yoktur. ben 2004 model 1.6 fx 2007-2008 arasında kullandım. aracı 24.500 e alıp 25.500 e satmıştım. şu anki piyasası nedir bilmiyorum. aracın 2. elde fazla talibi yok ama piyasada fazlada araç yok. eğer temizini bulup düzgün bir şekilde kullanırsan satarken de çok zorlanmassın. hastası yeteri kadar var merak etme..

ilk olarak eğer imkanın varsa 2.0 fx ini almaya çalış derim. arada çok fazla yakıt farkı yok. ama muazzam bir performans farkı var. 1.6 motor başarısız değil ama araç çok ağar bu yüzden taşımakta zorlanıyor ve fazla yakıyor. motor lpg ile uyumlu herhangi bir sıkıntı çıkartmıyor. kullanıma göre ş.içi 9-11 lt lpg tüketimi olur.
    araç spor bir otomobil o yüzden konfor bekleme. arka koltuklarda 1.70 in üstü oturamaz.
    iç kalitesine gelecek olursak arkadaşa katılmıyorum kötü falan demiş ama öyle değil. fiyatına göre değerlendirdiğimizde gayet başarılı.
    ben aracı 35-45 bin k arası kullandığım için herhangi bir sıkıntı yaşamadım.beni rahatsız eden tek şey stabilize yolda ön konsoldan gelen hafif tıkırtılar ve yüksek hızlarda ki yol sesiydi. başka da bir kusuru yok.

aracın tek artısı görüntüsü. sakın görüntüsüne aldanıp o doğrultuda performans bekleme. gayet şık kullanışlı, bakımı ucuz spor bir araba.

• altindaki aracin degerini bil macera arama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunay2

quote:

Orijinalden alıntı: MEHMETXXXX

tutulmayan bir araç ayrıca üretimi yok banttan indi

tutulmayan dediğiniz aracı 1 yıl kullanıp bin tl karla sattım .

hocam sen tutulmuyor falan laflarını pek takma. sonuçta hiç bir coupenin sedan gibi piyasası yoktur. ben 2004 model 1.6 fx 2007-2008 arasında kullandım. aracı 24.500 e alıp 25.500 e satmıştım. şu anki piyasası nedir bilmiyorum. aracın 2. elde fazla talibi yok ama piyasada fazlada araç yok. eğer temizini bulup düzgün bir şekilde kullanırsan satarken de çok zorlanmassın. hastası yeteri kadar var merak etme..

ilk olarak eğer imkanın varsa 2.0 fx ini almaya çalış derim. arada çok fazla yakıt farkı yok. ama muazzam bir performans farkı var. 1.6 motor başarısız değil ama araç çok ağar bu yüzden taşımakta zorlanıyor ve fazla yakıyor. motor lpg ile uyumlu herhangi bir sıkıntı çıkartmıyor. kullanıma göre ş.içi 9-11 lt lpg tüketimi olur.
    araç spor bir otomobil o yüzden konfor bekleme. arka koltuklarda 1.70 in üstü oturamaz.
    iç kalitesine gelecek olursak arkadaşa katılmıyorum kötü falan demiş ama öyle değil. fiyatına göre değerlendirdiğimizde gayet başarılı.
    ben aracı 35-45 bin k arası kullandığım için herhangi bir sıkıntı yaşamadım.beni rahatsız eden tek şey stabilize yolda ön konsoldan gelen hafif tıkırtılar ve yüksek hızlarda ki yol sesiydi. başka da bir kusuru yok.

aracın tek artısı görüntüsü. sakın görüntüsüne aldanıp o doğrultuda performans bekleme. gayet şık kullanışlı, bakımı ucuz spor bir araba.

bu piyasada 1.000 tl karla satmanız çok normal
    su anda b sınıfı araçlar 40-45 bine satılıyor

• Görüntü bakımından güzel birde otomatik vites seçenegi olsaydı :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.