Şimdi Ara

HYUNDAİ BİLGİ PLATFORMU (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.077
Cevap
1
Favori
88.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun carenfly.ben de geçenlerde bi çöp bidonuna sürttürdüm sağ arka çamurluğu.
    5 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1 cm içeri göçtü.işaret parmağı kadar anca.
    servise götürdüğümde çamurluğu çekiçleyeceklerini ve komple çamurluğu boyayacaklarını söylediler vee 250 ytl masraf çıkarttılar.araba da 3 gün orda kalacakmış.
    yuhhh dedim bende yaptırmadım.
    arabayı yıkattığımda bi rütuş atacağım oraya nazarlık oalarak kalacak.
    250 ytl de bana kalsın.
    allah kimseyi servisin eline düşürmesin
  • emre resimler güzel olmuş yaa aklıma takıldı bu farlar gerçekten yapılabilirmiki acaba keşke aksesuar olarak çıksada alsak baya yakışır bu arada ben hafta sonları internete giremiyorum malum işler emre reim gerçekten hoş keşke farlar senin tasarım gibi olsa birde sadece orjinal resimde jantları daha sade ve camları hafif karartma imkanın varmı benim arabaya düşünüyorum fikir verir jantın daha sadesi olabilir
  • walla Hyundai Bilgi Platformu gerçekten çok güzel bir başlık bu olsun derim bencede mükemmel olur
  • mevlüt abi gerçek hayattada burada sen bizim komutanımızsın sen ne dersen o dur bunun ötesi yok sen söyle biz yaparız bu arada kokteylde köfte mangal felan yapsak olurmu
  • mevlüt abi bu logo olayını iyi düşündün tekarar teşekkür ederim
    bu arada carenfly geçmiş olsun kardeşim allah terkarını göstermesin diyorum kasko işleri hep böyle servis desen oda ayrı ama inanın benim buradaki servis böyle değil adamlar ilgileniyor ve abartmada yapmıyor hem bum işler için sanırım 1 milyara kadar yani 1000ytl kadar olanlarda kaza felan aramadan işlemler yapılıyor istese kasko ile hallederdi iş yine serviste bitiyor neyse cana gelen mala gelsin ama servisin tutumu yanlış insanları istemeden aldıkları araçtan sogutuyorlar
  • hihtiyar bırak kardeş nazarlık olarak kalsın ne yapıyorlar 250 ytl gerçi bu tür işlemlerde çektirme yapıyorlar ve çektirme yapılacak bölgenin boyasını kazıyorlar onun için kısmı boya yaparsan sırıtır ve komple boyanması gerekir gerçi yine fark ediyor güneş yemiş boya belli ediyor kendini
  • carenfly arka amatisörleri garantiden neden değiştirmiyorsun
  • Bahri,Emre Topiç başlığının Hyundai Bilgi Platformu olarak değiştirilmesi için Hpehlivan arkadaşa PM den mesaj attım. Arkadaş değiştirirse çok güzel olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı:westbam
    mevlüt abi gerçek hayattada burada sen bizim komutanımızsın sen ne dersen o dur bunun ötesi yok sen söyle biz yaparız bu arada kokteylde köfte mangal felan yapsak olurmu

Çok Teşekkür ederim Bahri Artık Askerlik kalmadı, biz sade bir vatandaşız.Kokteyl için iyi fikir aslında birbirimize yakın olsak arkadaşların hepsi biraraya toplansa hafta sonu pikniğe gidilse ne kadar güzel olur. Hem arkadaşlar birbirlerini daha yakından tanırlar.Hani bir Ata sözü vardır, Kahve bahane Sohbet Şahane, bizimkide mangal bahane olurdu.

quote:

Orjinalden alıntı:westbam
    mevlüt abi bu logo olayını iyi düşündün tekarar teşekkür ederim

Baktım herkesin bir logosu var, bizim niye olmasın dedim Topici açtım.Sağolsun arkadaşlarda ilgilendiler ortaya çok güzel bir çalışma çıktı.Arkadaşlar imzalarına koymaya başladılar.Burdan tekrar logoyu yapan ihg70 arkadaşımıza çok teşekkür ederim.

• arkadaşlar başlığı değiştirdim. konuyu açarken bahsettiğim araç babamın kullandığı araç, benim focusum var ve focustan çok çok memnunum. Accenti pek kullanmadığım için çok fazla yorum yapamıyorum ama kesinlikle alınmıcak bi araba deil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hpehlivan

arkadaşlar başlığı değiştirdim. konuyu açarken bahsettiğim araç babamın kullandığı araç, benim focusum var ve focustan çok çok memnunum. Accenti pek kullanmadığım için çok fazla yorum yapamıyorum ama kesinlikle alınmıcak bi araba deil.

Teşekkür ederiz Hüseyin kardeş ilgi ve alakan için kendine iyi bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hpehlivan

arkadaşlar başlığı değiştirdim. konuyu açarken bahsettiğim araç babamın kullandığı araç, benim focusum var ve focustan çok çok memnunum. Accenti pek kullanmadığım için çok fazla yorum yapamıyorum ama kesinlikle alınmıcak bi araba deil.

Saolasın kardeş değiştirdiğin için..
  • quote:

Orjinalden alıntı: westbam

emre resimler güzel olmuş yaa aklıma takıldı bu farlar gerçekten yapılabilirmiki acaba keşke aksesuar olarak çıksada alsak baya yakışır bu arada ben hafta sonları internete giremiyorum malum işler emre reim gerçekten hoş keşke farlar senin tasarım gibi olsa birde sadece orjinal resimde jantları daha sade ve camları hafif karartma imkanın varmı benim arabaya düşünüyorum fikir verir jantın daha sadesi olabilir

Bahri abi farların değişebileceğini sanmıyorum ama gene de bi sormak lazım. Jant ve film olayını hallederim merak etme. Saygılar...

• hpehlivan teşekkür ederiz kardeş forma arasıra takıl bekleriz
  • keşke memleketler yakın olsaydı mevlüt abi sen ben emre güzel bir kokteyl yapardık o zaman diger arkadaşlarıda unutmadık tabiki ama kısmet yolum ankaraya düşer benim abi teyzemler ankarada oturuyor kısmet olursa sana çay içmeye ugrayacam
  • haklısın emrecim farların şu aralar değiştirilecegini sanmıyorum arabanın modeli iyice gözden düşünce türkiyede yan sanayi yaparlar :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: westbam
    keşke memleketler yakın olsaydı mevlüt abi sen ben emre güzel bir kokteyl yapardık o zaman diger arkadaşlarıda unutmadık tabiki ama kısmet yolum ankaraya düşer benim abi teyzemler ankarada oturuyor kısmet olursa sana çay içmeye ugrayacam

Hangi arkadaş olursa olsun kapım her zaman açık, muhakkak beklerim. Geldiğinizde yeterki bir telefon edin yeter,başımın üstünde yeriniz var.Gelipte uğramayanada kızarım.
  • Bir zamanlar açtığımız bir topiç vardı,bügün baktım en son Bahri yazı yazmış ondan sonra Arşivin tozlu raflarına doğru yola çıkmış gidiyordu.Bakmak isteyen arkadaşlara linkini aşağıya çıkartayım dedim.

http://resim.donanimhaber.com/m_12354050/mpage_1/key_//tm.htm#13079425
  • Bahri abi senin memleket nereydi? Abilerim olurda yolunuz Edirne ye düşerse mutlaka beklerim en iyi şekilde ağırlamaya çalışırım.
  • abi o site hyundai başlığı altında kalsaydı unutulmazdı ben hala neden genele aldılar anlamadım hem birde aldın formu o zaman kilitle kaybolmasın taş yerinde agırdır diye boşuna dememişler ne yapabiliriz acaba abi formu canlandırmak için
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.